Počet záložiek v menu grafického displeja

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
spx
Příspěvky: 8
Registrován: 26 říj 2014, 15:43

Re: Počet záložiek v menu grafického displeja

Příspěvek od spx » 26 úno 2016, 13:26

Pro Duke11 :

to překlemování tam nijak podrobně nerozepisovali. Ale myslím, že je to tak,
že na kabel ( konektor, atd. ), který by měl být připojený na to čidlo, připojí
nějaký odpor nebo ho spojí bez odporu. Jak to je s čidly, by se dalo zjistit na
autě, které je má zapojené.

Reklama
 

Duke11
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2016, 11:18

Re: Počet záložiek v menu grafického displeja

Příspěvek od Duke11 » 26 úno 2016, 13:38

spx píše:Pro Duke11 :

to překlemování tam nijak podrobně nerozepisovali. Ale myslím, že je to tak,
že na kabel ( konektor, atd. ), který by měl být připojený na to čidlo, připojí
nějaký odpor nebo ho spojí bez odporu. Jak to je s čidly, by se dalo zjistit na
autě, které je má zapojené.
Diky za odpoved, neco podobneho jsem nasel na anglickem foru. Ted jen zjistit, zda tam mam privedenou kabelaz, nebo me napadlo, ze by se to dalo preklenovat nekde ve svorkovnici, odkud jsou kabely privedene.
Astra J B14NET LPG Enjoy 12/2015

Uživatelský avatar
preston1793
Příspěvky: 33
Registrován: 29 zář 2015, 18:52
Bydliště: SK, Kosice

Re: Počet záložiek v menu grafického displeja

Příspěvek od preston1793 » 26 úno 2016, 13:39

Ja mam sice astru 2014 s dodatocne aktivovanym PC ale kabelaz som mal. Konektor na chladicu kvapalinu by si mal vidiet zhora, pozri sa na nadrzku a hladaj priamo pod nou 2 pinovy konektor, ja som ho mal s paskou od vyroby prilepeny ku kabelovemu zvazku, dal sa povytiahnut, sice troska tazsie ale ide to, piny staci prepojit kablom. Konektor na ostrekovac som nasiel tak ze som zhodil predne lave koleso, scasti odskrutkoval plastovy podblatnik a mal som zrejme stastie lebo ten konektor bol hned vidiet, tiez na kablovom zvazku prilepeny, takisto staci prepojit piny kablom. Foto nemam ale ked chces mozem ti sfotit aspon ten na chladiacej kvapaline.

Inac mam kabel OP COM china clone a jedine co sa mi podarilo na astre j urobit je tie polozky pal. PC zapinat/vypinat, takze sa to da aj softverovo. Da sa tam este zapnut kompas, nap. baterie, casovac a nejake nastavenia ked mas navigaciu.
Astra 2014, 1.4 NET LPG Cosmo

Duke11
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2016, 11:18

Re: Počet záložiek v menu grafického displeja

Příspěvek od Duke11 » 26 úno 2016, 13:51

preston1793 píše:Ja mam sice astru 2014 s dodatocne aktivovanym PC ale kabelaz som mal. Konektor na chladicu kvapalinu by si mal vidiet zhora, pozri sa na nadrzku a hladaj priamo pod nou 2 pinovy konektor, ja som ho mal s paskou od vyroby prilepeny ku kabelovemu zvazku, dal sa povytiahnut, sice troska tazsie ale ide to, piny staci prepojit kablom. Konektor na ostrekovac som nasiel tak ze som zhodil predne lave koleso, scasti odskrutkoval plastovy podblatnik a mal som zrejme stastie lebo ten konektor bol hned vidiet, tiez na kablovom zvazku prilepeny, takisto staci prepojit piny kablom. Foto nemam ale ked chces mozem ti sfotit aspon ten na chladiacej kvapaline.

Inac mam kabel OP COM china clone a jedine co sa mi podarilo na astre j urobit je tie polozky pal. PC zapinat/vypinat, takze sa to da aj softverovo. Da sa tam este zapnut kompas, nap. baterie, casovac a nejake nastavenia ked mas navigaciu.
Ahoj,
foto te nadoby s chladici kapalinou by se mi hodilo, at nepatram dlouho, jsem laik a to je ma prvni Astra. Bohuzel origo navigaci nemam.
Diky
Astra J B14NET LPG Enjoy 12/2015

Uživatelský avatar
jack
Příspěvky: 1014
Registrován: 15 pro 2013, 14:12

Re: Počet záložiek v menu grafického displeja

Příspěvek od jack » 26 úno 2016, 15:11

Nádržka chl. kvapaliny - konektor na čidle hladiny je červene zakrúžkovaný
nádržka.jpg
OPEL Astra J 1.6 Notchback - Cosmo

Duke11
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2016, 11:18

Re: Počet záložiek v menu grafického displeja

Příspěvek od Duke11 » 26 úno 2016, 17:44

jack píše:Nádržka chl. kvapaliny - konektor na čidle hladiny je červene zakrúžkovaný
Diky, nadrz v astre je bez cidla, spis bych potreboval obrazek, kde hledat kabelaz.
Astra J B14NET LPG Enjoy 12/2015

stefan.corma
Příspěvky: 1
Registrován: 17 pro 2016, 11:16

Re: Počet záložiek v menu grafického displeja

Příspěvek od stefan.corma » 17 pro 2016, 15:07

Zdravim, neviem ci mi tu niekto vie pomôcť, ale aspoň to skúsim.... Mám astru j 1.4 Turbo original LPG, vyrobená 11/2013 kúpená 1/2014. Výbava, navi xenony, parkovací asistent, sledovanie mŕtveho uhla, dokonca mám číslo aj v nádrže na ostrekovačov aj v nadrzke na chladiaci kvapalinu, grafický stredový display, navigáciu navi 600, ale mojím problémom je že stredový display mi ukazuje, len počítadlo 1, poc 2, údaje navigácie, pri cúvaní sa zobrazí plné statický asistent v 3 uhloch pre každý smer, zobrazí mi kvalitu oleja a to je všetko, žiadna spotreba, žiadny dojazd, ani na benzín ani na plyn, nič. Bol som s tým aj v opli a povedali mi že sa to nedá.... Tak ja už neviem prosto.... Neviete s tým niekto pomôcť? Prosto v opli povedali, že u niektorých typov riadiacej jednotky sa to da a u niektorých nie.... Čo ja považujem za blbosť, lebo tieto všetky údaje sa určite vo výstupných dátach jednotky nachádzajú, stredový aj veľký farebný display majú abilitu tieto údaje zobraziť, ale nechápem prečo ich nijakým spôsobom nieje možné vyvolať... Všetci tvrdia že je to tým že je to origo LPG verzia, ale ja som tieto údaje videl u niektorých áut s origo LPG pohonom... Vie niekto s týmto pomoct?

Uživatelský avatar
jack
Příspěvky: 1014
Registrován: 15 pro 2013, 14:12

Re: Počet záložiek v menu grafického displeja

Příspěvek od jack » 17 pro 2016, 15:31

Bratm - prepáč, ale prečítal si si celé toto vlákno? Neviem, možno sa mýlim, ale na tvoje otázky ohľadne "problému" s PC sú tu aj odpovede, napr. http://www.astra-j.cz/viewtopic.php?f=1 ... t=40#p6725 .....atď. a nájde sa tu toho aj viac.
OPEL Astra J 1.6 Notchback - Cosmo

Palic
Příspěvky: 136
Registrován: 05 úno 2012, 21:54

Re: Počet záložiek v menu grafického displeja

Příspěvek od Palic » 02 led 2017, 18:15

ja mam trosku problemek, s pouzitim china diag se behem konfigurace spojeni prerusilo, a od te doby mam jinou konfiguraci budiku (pro automat) neni mozne to vratit zpet, diagnostika vzdy nacte to nastaveni ktere je v pristrojich..... na jednu stranu to ma vyhodu, zmizel mi ukazatel prerazeni, misto nej mam signalizaci zarazeneho kvaltu (a protoze zadna jednotka ktera by to vedela) mi ukazuje jen zpatecku R -kem :)

Uživatelský avatar
matusbelusak
Příspěvky: 469
Registrován: 28 bře 2016, 10:23

Re: Počet záložiek v menu grafického displeja

Příspěvek od matusbelusak » 13 zář 2017, 17:12

Tak možem potvrdiť že počet záložiek v PP astry 2011 sa dajú otvoriť cez OP COM aj čínsku verziu, spravil mi to jeden týpek z košíc za 10€ mi aktivoval aktuálnu spotrebu, primeernu spotrebu, dojazd, časovač, prejdena vzidalenosť, napätie akumulátora, teplota motora, priemernu rýchlosť, takže super že sa to dá aktivovať :) spokojnosť :)
Opel Astra ST 1,7 CDTI 81kw 2011 ( 208 000 km )

Odpovědět