Automaticke otevirani kufru

Od klimatizace až po xenony
barby_17
Příspěvky: 35
Registrován: 14 říj 2016, 14:53

Re: Automaticke otevirani kufru

Příspěvek od barby_17 » 19 srp 2017, 16:23

lado1234 píše:
barby_17 píše:
blesk píše:Takze si musis kupit tu jeho krabicku (diakove ovladanie)?
tiež som o tom nevedel, ale hej pisal som mu, tak že 102e to stoji, 10 e poštovne
a bude to fungovat aj na astre st alebo len htb
Pisal ze aj na ST

Reklama
 

bezdo
Příspěvky: 96
Registrován: 13 úno 2015, 09:11
Bydliště: Prievidza

Re: Automaticke otevirani kufru

Příspěvek od bezdo » 21 srp 2017, 07:29

Ja ma na domontovanom magic car možnost otvorit kufor na dialku.
Stale som to trochu nepochopil na čo je dobre iba otvorenie?, je možnosť to aj zatvoriť (elektrický)?
sem tam sa mi stane, že nedobre zavriem kufor, a potom mi cestou mestom pipa otvorený kufor, ale neotvorí sa, tak hned neodstavujem auto, ale ked je možnosť a priestor cestou ho idem zavrieť.
Ked tam dam tie silnejsie tlmiče tak sa mi to hned otvorí...a už je problem na svete...či???
ASTRA J ST,Enjoy, 1.6, 85kW, A16XER 06/2012

lado1234
Příspěvky: 82
Registrován: 03 úno 2016, 15:37

Re: Automaticke otevirani kufru

Příspěvek od lado1234 » 21 srp 2017, 10:43

bezdo píše:Ja ma na domontovanom magic car možnost otvorit kufor na dialku.
Stale som to trochu nepochopil na čo je dobre iba otvorenie?, je možnosť to aj zatvoriť (elektrický)?
sem tam sa mi stane, že nedobre zavriem kufor, a potom mi cestou mestom pipa otvorený kufor, ale neotvorí sa, tak hned neodstavujem auto, ale ked je možnosť a priestor cestou ho idem zavrieť. nie treba tam namontovat medzi tlmice spruziny
Ked tam dam tie silnejsie tlmiče tak sa mi to hned otvorí...a už je problem na svete...či???
astra sport tourer 1.7 81kw 2012

bezdo
Příspěvky: 96
Registrován: 13 úno 2015, 09:11
Bydliště: Prievidza

Re: Automaticke otevirani kufru

Příspěvek od bezdo » 21 srp 2017, 11:42

ked píšeš odpoved, nepiš do citovaneho textu tvoju odpoved, tažko sa to hlada...napíš pod text.

Stale som nedostal odpoved, je jedno či tam dam pružinu z traktora, stale sa to iba otvorí a prípadne aj neočakávane v čom vidím skor nevýhodu ako pomoc.
Jedina výhoda može byť ked idem k autu, otvorím to klučom, ale tu to tiež straca význam, lebo na toto bolo spravene otvaranie kývaním nohou pod narazníkom ked mam plné ruky, čo tu ťažko budem mocť spraviť ak musím použiť kluč a mam plne ruky...

Magic car ma aj jednu funkciu ked ju mate aktivovanu, ked sa priblížim k autu sa odomkne a ked odchadzam sa zamkne, ja to nemam aktivovane, neverím tomu zamykaniu...
ASTRA J ST,Enjoy, 1.6, 85kW, A16XER 06/2012

Uživatelský avatar
dusan992
Příspěvky: 483
Registrován: 20 dub 2015, 12:16
Bydliště: KS=Košice - okolie

Re: Automaticke otevirani kufru

Příspěvek od dusan992 » 21 srp 2017, 20:26

Ma to zmysel ak si pred zaplnenim ruk vezmes kluc medzi prsty...pripravis sa na to ze to tak chces urobit.
Ja mam spravdla kluc v opacnom vrecku ako mam volnu ruku... :D
OPEL Astra J.....2.0 CDTI 118kW.....6°AT.....r.v. 2011.....http://www.astra-j.cz/viewtopic.php?f=17&t=652

bezdo
Příspěvky: 96
Registrován: 13 úno 2015, 09:11
Bydliště: Prievidza

Re: Automaticke otevirani kufru

Příspěvek od bezdo » 21 srp 2017, 22:19

No a o tom to je....
Preto sudruhovia v NDR vymysleli ten senzor na nohu,ktora je spravidla aspon jedna volna...
Myslim,ze rozumnejsie ako zdokonalovat nezmyselne a zbytocne auto ktore na to nie je urcene,je setrit,alebo inak si zaobstarat take co to ma od vyroby.
Tiez ma inak bavi citat temu dorobenie led do standardnych svetiel...presne o tom istom,nikdy to nepojde....
Ked budem velky,isto dalsie bude mat elektricke otvaranie kufra,je to super vymysel...
ASTRA J ST,Enjoy, 1.6, 85kW, A16XER 06/2012

Odpovědět