vymena radia

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
kovpal71
Příspěvky: 80
Registrován: 05 úno 2014, 19:23
Bydliště: Šenov

Re: vymena radia

Příspěvek od kovpal71 » 02 zář 2019, 17:05

ja jsem do auta namontoval tohle radio. https://pl.aliexpress.com/item/32856863 ... 5c0fqk0yso
semtam haže chybu airbag, radio hraje lepe, videa prehraje všechny form. navig. jsem stahl mapy.cz,wifi a Lte internet, dph zaplatil Seller's Shipping Method - ES dovoz španělsko takže v ramci EU.
Astra J 1.4 XER / Enjoy / Edice 20 let / Opel 500 / model 2012

Reklama
 

Uživatelský avatar
matusbelusak
Příspěvky: 469
Registrován: 28 bře 2016, 10:23

Re: vymena radia

Příspěvek od matusbelusak » 02 zář 2019, 17:34

diki za reakciu, takze si s tymto tesla štýlom spokojny? neseka sa ti to?
Opel Astra ST 1,7 CDTI 81kw 2011 ( 208 000 km )

kovpal71
Příspěvky: 80
Registrován: 05 úno 2014, 19:23
Bydliště: Šenov

Re: vymena radia

Příspěvek od kovpal71 » 02 zář 2019, 17:49

zatim ne, tesla za par kaček jsem spokojen ale mam ho namontovany teprve 2 měsice.
Astra J 1.4 XER / Enjoy / Edice 20 let / Opel 500 / model 2012

Uživatelský avatar
matusbelusak
Příspěvky: 469
Registrován: 28 bře 2016, 10:23

Re: vymena radia

Příspěvek od matusbelusak » 02 zář 2019, 19:23

aha super potom, mas niečo co ti na tom vadi alebo proste ti nesadlo?
Opel Astra ST 1,7 CDTI 81kw 2011 ( 208 000 km )

Uživatelský avatar
blesk
Příspěvky: 1548
Registrován: 05 dub 2015, 21:33
Bydliště: CR/SR

Re: vymena radia

Příspěvek od blesk » 03 zář 2019, 09:59

Ale to je ozaj dobra cena.
Astra J - ST - Cosmo, AFL, AGR, CDC - 1.4T NET 103kW 2/2011

Uživatelský avatar
matusbelusak
Příspěvky: 469
Registrován: 28 bře 2016, 10:23

Re: vymena radia

Příspěvek od matusbelusak » 06 zář 2019, 19:06

Zdravím chlapi, pripájam sa k androiďakom, konečne som astre doprial radijko, zvolil som rádio od pána zo Senca s ktorým som bol maximálne spokojný.

Vybral som si verziu 4GB ram s androidom 8.0
Montáž som si robil sám kedže Senec mam nejakých 460km od domu. Všeko prebehlo bez najmenších problémov.

Po namontovaní a naslednom spustení som bol milo prekvapený, radio funguje bez problémov, rýchlo, nemrzne to, vrelo odporúčam
Ako predvolená navigácia tam je Google Maps, skúšal som aj iGO, ale nakoniec som prešiel na Sygic.

Čo sa týka rádia, veľmi som sa obával sily kvalita príjmu signálu a som milo prekvapený, príjem je lepší ako bol na origo CD 400, na miestach kde mi to s origo šumelo teraz ide pekne, k rádiu som dostal adapter na ktorom bol vodič aj na pripojenie zosilovača, ten som ale nezapajal, kedže pri zapojení to šumelo a bez toho radio ide jedna báseň, neviem či nebude rozdiel aj v origo anténe, tí čo maju plutvičky tak zvyčajne maju zhoršený príjem signálu, ja som opak a som rád,

Rádio prehráva hudbu cez BT na telefone, Micro SD karty, USB vstupu, (AUX v tom prípade ani neriešim)
Spárovanie telefonu s radiom prebehlo bezproblémov, mam tam nastavené automaticke pripájanie, teraz ked idem k autu na mobile len zapnem BT a neriešim nič viac, sadnem a idem

Na radiu funguje bezproblémovo aj YTB, Spotify, tie mam na nete od telefonu na ktorom mam vytvorený hotspot, zvažujem ale kúpu USB modemu na Sim kartu kde pri mojom paušále pri telefone mam dostatok dát a náhradnu Sim tak to zvažujem využiť a modem napojiť priamo do rádia, uvidím časom

Čo sa týka cuvacej kamery, pán ktorý mi to predával mal v ponuke 2 typy kamier:
1 typ: kamera do osvetlenia SPZ, ale pri dalšiom overovaní nesedel typ do verzie kombi, jedna sa o kameru na typ HB
2 typ: kamera do držiaku SPZ, to som nechcel brať z dôvodu estetického nejak sa mi to nepáči
obe typy pán ponúka za cenu 30€, ja som si našiel na ebayu kameru pre verziu kombi za nejaku cenu 26€ tak som si ju objednal a teraz čakam až dorazí, kto by mal záujem viem doložiť aj link, prípadne som zisťoval na SK sa dá objednať táto verzia, ktora pasuje na Astru ST http://www.cuvaciekamery.sk/specialne-c ... ne-fluence
kamera na ST model ma rozmery 82x33mm a verzia HB 33x100mm cca
-pri montáži radia som si vyviedol kable z radia na kamerku pod radio takže nebudem musieť vyberať cele radio znova von iba pritiahnem kábel a napojim to

Anténu GPS som hodil do palubovky za budíky pod plast aby bola skrytá a nepretrčala sa nikde na palubke, signál GPS je perfektný nevypaduje ukazuje veľmi presne

Repračik na systémové zvuky vozidla som položil za plasty pri plynovom pedáli dole, taktiež aby ho nebolo vidno a musím uznať že aj napriek umiestneniu ho je počuť veľmi dobre, ako smerovky tak aj všetky systémové zvuky

Zatiaľ to je všetko čo som stihol postrehnúť za ten deň pri používaní, snažil som sa vyskušať všetko
Opel Astra ST 1,7 CDTI 81kw 2011 ( 208 000 km )

Radekd
Příspěvky: 3
Registrován: 08 zář 2019, 18:36

Re: vymena radia

Příspěvek od Radekd » 11 zář 2019, 10:44

kovpal71 píše:ja jsem do auta namontoval tohle radio. https://pl.aliexpress.com/item/32856863 ... 5c0fqk0yso
semtam haže chybu airbag, radio hraje lepe, videa prehraje všechny form. navig. jsem stahl mapy.cz,wifi a Lte internet, dph zaplatil Seller's Shipping Method - ES dovoz španělsko takže v ramci EU.
Zdravím
Přemýšlím o tomto radiu tak bych měl pár dotazů. Máš tu prostřední verzi to je 2G/16G ? Montáž proběhla bez problémů, žádná redukce nechyběla ? Dál by mě zajímalo, když jsem v dosahu wifi tak jestli můžu doinstalovat nějakou aplikaci. Nikde jsem si nevšiml že by to ukazovalo vnější teplotu.
Diky za každou reakci.
Opel Astra J 1.6 LPG 2011

Uživatelský avatar
matusbelusak
Příspěvky: 469
Registrován: 28 bře 2016, 10:23

Re: vymena radia

Příspěvek od matusbelusak » 11 zář 2019, 19:44

Radek dovolim si na to reagovat, nechcem ta odhovarat ale urcite by som nebral 2Gb/16 s androidom 9.0, radsej kup silnejsiu to jest 4GB aspon, co sa tyka ali, som odporcom kupovania takychto veci z ciny a dôvody:
- v pripade poskodenia reklamacia
-ziadna záruka
-kupujes macku vo vreci, nevies ci v tom pristroji bude fakt to co deklaruje predavajuci na stranke
- co som sa bavil s panom od ktoreho som bral radio vravel ze tie z ali radia maju slabšie, staršie typy procesorov s novymi verziami andeoisov co po case robi problemy so sekanim a pod. dalej ze tam su ine tunery na radia nase slovenske takze prijem signálu sa ti moze zhoršiť

Ak chces ten pan zo senca predava aj ten "tesla style" radio na Astru ak by si mal zaujem
Opel Astra ST 1,7 CDTI 81kw 2011 ( 208 000 km )

Uživatelský avatar
OldStanda
Příspěvky: 427
Registrován: 04 srp 2015, 16:38
Bydliště: Ostrava

Re: vymena radia

Příspěvek od OldStanda » 11 zář 2019, 22:56

A odkud ty rádia nakupuje ten pán? Když už jsi zmínil procesory (SoC), tak aspoň napiš, jaký typ máš ve svém rádiu.
Astra - 07/2015 - 103kW

Desirehd
Příspěvky: 98
Registrován: 27 led 2014, 09:14

Re: vymena radia

Příspěvek od Desirehd » 12 zář 2019, 06:58

Určite ich ma tiež z činy.Len problem je v tom že v čine je možno 15 vyrobcov tych rovnakych (na oko) autoradi a len dvaja možno traja su naozaj kvalitny vyroncovia.Takže ten pan zrejme bude kupovat od niektoreho z tych lepšich.Asi to nakupuje vo večšom množstve .Sledujem toho pana už dlhšie a je to asi najlepšia možnost ako kupit nove radio,lebo to neni zas až taka lacna zaležitost.Skor by ma ešte zaujimalo či vie ten pan poskytnut aj zaruku a či mas aj nejaky doklad o kupe v pripade reklamacie,alebo je to len ustny dohovor.Nevedel som že už predava aj 4gb operačnu pamet ,lebo na bazaroch som sa stretaval len že predava len z 2gb.Tiež by ma zaujimala cena za kolko si to kupil,popripade odkaz na stranku kde si to našiel
Opel astra ST 103kw LPG

Odpovědět