Cold intake alias hruska

Uživatelský avatar
jack
Příspěvky: 1014
Registrován: 15 pro 2013, 14:12

Re: Cold intake alias hruska

Příspěvek od jack » 05 srp 2019, 19:30

pali144 píše:Zvuk je odost lepsi, pocut cez sanie turbo a potom to odfukne serial dump valve a lepsie sa to berie do otacok.
A v čom je akože prínos pre bežné používanie auta? Že to viac "reve"!? :twisted: Keď chceš mať "relly auto", tak to si si mal kúpiť auto inej kategórie. Alebo pokiaľ chceš "lepší zvuk", tak si navŕtaj výfuk :lol:, prípadne si niekde zožeň "elektronickú vychytávku" (niekde som o tom čítal) čo sa používa v niektorých koncernových autách (VRC-čka?) na "vylepšenie" zvuku auta.
OPEL Astra J 1.6 Notchback - Cosmo

Reklama
 

Uživatelský avatar
Eisy
Příspěvky: 431
Registrován: 24 úno 2014, 18:45
Bydliště: okr. Malacky

Cold intake alias hruska

Příspěvek od Eisy » 05 srp 2019, 21:06

Tam sa setri aj na veciach co rataju v centoch a nieto este na takomto filtri.
Astra GTC Sport A14NET 103kW
Insignia Cosmo ST A20DTH 118kW 4x4

Uživatelský avatar
pali144
Příspěvky: 20
Registrován: 16 črc 2019, 07:59

Re: Cold intake alias hruska

Příspěvek od pali144 » 08 srp 2019, 10:01

jack píše:
pali144 píše:Zvuk je odost lepsi, pocut cez sanie turbo a potom to odfukne serial dump valve a lepsie sa to berie do otacok.
A v čom je akože prínos pre bežné používanie auta? Že to viac "reve"!? :twisted: Keď chceš mať "relly auto", tak to si si mal kúpiť auto inej kategórie. Alebo pokiaľ chceš "lepší zvuk", tak si navŕtaj výfuk :lol:, prípadne si niekde zožeň "elektronickú vychytávku" (niekde som o tom čítal) čo sa používa v niektorých koncernových autách (VRC-čka?) na "vylepšenie" zvuku auta.
Napisal som to uz ked nevidis precitaj si to znovu. Ma to prinos maly aj papierovo o co v podstate ani neslo. A nie nereve to viac, lebo to neni atmosfera, tam pocujes klapku, ale to urcite niekto mudry ako ty vie .. je pocut ako sa tlaci vzduch do turba ale hluk nieje vacsi a odfuknutie..

Vrtat do vyfuku ma aky vyznam ? aby si stratil vykon? no mozno take upravy poznas ja teda nie :) nikto tu nepisal o tom aby to malo revat a ze chcem rally auto.. To by som nikdy nerobil na 1.4 dat nerez vyfuk, by som sa hanbil aby som krutil 1.4 ako sportiak... ale chcem z toho auta aspon nieco pocut a takato minimalna uprava mi zato urcite stala, pretoze na zimu to prehodim za 2 minuty.

Uživatelský avatar
jack
Příspěvky: 1014
Registrován: 15 pro 2013, 14:12

Re: Cold intake alias hruska

Příspěvek od jack » 08 srp 2019, 12:06

Vidím, že si nič nepochopil :cry: . Viem, že v súčastnosti je dosť veľký problém čítanie s porozumením - no čo už, radšej to nechajme tak.
( :idea: A skús používať aj interpunkčné znamienka.)
Prajem Ti pekný deň.
OPEL Astra J 1.6 Notchback - Cosmo

Odpovědět