Astra K recenze

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marek L
Příspěvky: 329
Registrován: 15 čer 2015, 16:00

Re: Astra K recenze

Příspěvek od Marek L » 24 čer 2016, 12:28

Seděl jsem v kombi Astra K. Tak jak mám problém v J-čku, že za mnou zůstane 12 cm místa na nohy, tak v K-čku je to lepší asi o 6 cm. Zkoumal jsem, čím to je, přes přední palubku taky nedosáhnu na sklo, kufr cca stejně hluboký,nakonec jsem prstama poměřil hloubku zadních sedáků a asi jsou u K-čka o trochu kratší nebo nějak jinak vytvarované. Snad to nebude vadit při sezení. Jinak se mi to auto celkem líbí, zvykl bych si určitě. Trochu míň zavazí středový tunel na nohy, takže plus.
Co mi vadí je nesymetricky umístěný displej a loketka se opět neotvíra ve vysunuté poloze. :(

Příště otestuju rychlost rádia přes USB, jestli je to taky takový lenoch jako CD 600 :lol:
Astra J ST Drive 2015 - 1,4 88 kW - B14NEL - CD 600 - Infinity - výhřev sedadel a volantu - kamera
Corsa D Sport 2014 - 1,4 74 kW - A14XER - CD 40 USB - výhřev sedadel a volantu
"RIP" Astra G Sportive 1998 - 1,6 74 kW - X16XEL - Hatchback

Reklama
 

Joska
Příspěvky: 16
Registrován: 29 úno 2016, 11:48

Re: Astra K recenze

Příspěvek od Joska » 17 črc 2016, 10:34

blesk píše:Cena ozaj specialna :)
Tiez som nepochopil, z akeho dovodu maju zlavu lekari, veterinari??? a STB agenti?
Mozno sa predpoklada, ze o autach nic nevedia, tak ich obtiahnu neskor na servise. Ja byt veterinarom, tak sa urazim pri tej zlave :)
Jedná se o slevu na IČO - pro podnikatele, proto jsem si pořídil auto na maminku..za 6 měsíců si ji převedu na sebe. těch pár % dolů se vyplatí. Krom toho nemusíš čekat na akce Oplu...objednáš kdykoli.

Uživatelský avatar
jack
Příspěvky: 1014
Registrován: 15 pro 2013, 14:12

Re: Astra K recenze

Příspěvek od jack » 17 črc 2016, 12:25

blesk píše:Cena ozaj specialna :)
Tiez som nepochopil, z akeho dovodu maju zlavu lekari, veterinari??? a STB agenti?
Mozno sa predpoklada, ze o autach nic nevedia, tak ich obtiahnu neskor na servise. Ja byt veterinarom, tak sa urazim pri tej zlave :)
Najprv som nechcel reagovať na tento príspevok, no keď to už Joska "nadčal" :
Blesku - nič v zlom, no prečo si myslíš, že osoby s uvedeným povolaním o autách nič nevedia - poviem to rovno - to zase "uráža mňa" :evil: - a už vôbec sa nebojím, že ma v servise "obtiahnú" - o údržbe aut, ich servisovaní, prevádzkovaní.....atď. viem možno viac ako prevažná väčšina súčasných mechanikov či iných "expertov".
A nechápem, prečo by (ma) ich mala urážať poskytnutá zľava?! Keď som si kupoval Astru J, tak som dostal tiež zľavu, o ktorej som vôbec nevedel a ani ju nepožadoval - a nie 13%-nú, ale skoro 24% a "neurazil" by som sa ani pri menšej.
Zamyslel sa už vlastne niekto nad tým, že prečo má "toľko veľa" lekárov Ople (Insignia, Astra, Mokka) - aspoň tu v mojom okolí, či už kolegov alebo známych? (a nie je to pre spomínané zľavy) - Joska tu niečo naznačil, ja som napr. nečakal na Astru ani minútu - prišiel som-videl som-zapáčila sa mi (aj manželke)-zobral som.
OPEL Astra J 1.6 Notchback - Cosmo

Joska
Příspěvky: 16
Registrován: 29 úno 2016, 11:48

Re: Astra K recenze

Příspěvek od Joska » 17 črc 2016, 12:44

No závidím ti, že jsi nečekal, nám trvalo rozhodování od ledna. Pak boj, chtěli jsme do auta vrazit jen 300 000 (10 000 Euro), a jsme na dvojnásobku.
STčko hlavně nebylo na trhu, - dorazili jsme do salonu asi 2 hodiny po vystavení na ploše a pak zkoušeli a zkoušeli hráli si :lol:
Byl to boj i doma, co tam dát a co ne, co za to stojí a co ne. Ale když už se vyhodí půl míče, tak jsme se rozhodli nakonfigurovat vše a počkat.
Přeci jen je to přechod z Gčka na Kčko. Prostě z auta do letadla.

Přesto i když jsem podepsal smlouvu předminulý týden a minulý poslal zálohu dostanu auto koncem listopadu :roll: ale to čekání stojí za to 8-) .
I když se někomu nelíbí tolik jako Jčko. Proto jsem byl rozhodnutý taky, ale ten předpotopní displej mě prostě znechutil. To že je Jčko mastodont s velkým zadkem....no mě se holky bez zadku nelíbí...Obě jsou kočky, ale ty světla, přední zadní, a to otevírání kufru...na to se těší děti...bez klíčkové otevírání....

Jinak ta sleva je
1 - podpora podníkání - sleva je na IČ, ale nemusíte dávat auto do účetnictví
2 - prodejce očekává, že spokojený zákazník se brzy vrátí a koupí další nové auto....proto je tam podmínka, že auto nesmí prodat (bez záruky - 5000km, a půl roku, nebo rok....)

Co se autorizovaného servisu týče - ne vždy je the best of, ale moje zkušenost:
nová řídící jednotka motoru do Gčka - vrakoviště 12 000 záruka max. 3 týdny. Autorizák - 7800 včetně výměny a 2leté záruky..(ano akce 30% za postarší vůz.

Víte co mě ale zajímá, dokončila se další šestice generací (Kadet, Astra), co bude příště? Astra L? Nebo se můžem těšit na jiné jméno?
Přílohy
Opel-Astra-z– kopie.jpg
Opel-Astra- kopie.jpg

Uživatelský avatar
jack
Příspěvky: 1014
Registrován: 15 pro 2013, 14:12

Re: Astra K recenze

Příspěvek od jack » 17 črc 2016, 13:14

S tým rozhodovaním Ti verím a čakanie nezávidím, no ja mám Astru J SEDAN, výbava Cosmo, nemusel som vôbec čakať, ako som sa neskôr dozvedel, bolo to v rámci akcie "Opel ihneď", ale na druhej strane niečo z výbavy by som oželel a niečo zase bral navyše alebo "vymenil niečo za niečo".
(No vráťme sa naspäť, to sme už mimo tému)
opel_astra_j.jpg
OPEL Astra J 1.6 Notchback - Cosmo

Joska
Příspěvky: 16
Registrován: 29 úno 2016, 11:48

Re: Astra K recenze

Příspěvek od Joska » 17 črc 2016, 14:21

Máš tohle v lepším rozlišení?
mohu tě poprosit o zaslání na jos.masek@centrum.cz

díky...

Uživatelský avatar
OldStanda
Příspěvky: 427
Registrován: 04 srp 2015, 16:38
Bydliště: Ostrava

Re: Astra K recenze

Příspěvek od OldStanda » 17 črc 2016, 16:22

Astra - 07/2015 - 103kW

Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 182
Registrován: 17 říj 2014, 23:27

Re: Astra K recenze

Příspěvek od tomax » 17 črc 2016, 17:13

Diky za link. V recenzi je opet vyzdvihnuta prevodovka, negativne. Druha generace pokusu od GM Powertrain, tak snad v te dalsi uz to Opel trefi.
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

Uživatelský avatar
mater
Příspěvky: 540
Registrován: 25 srp 2015, 20:55

Re: Astra K recenze

Příspěvek od mater » 02 srp 2016, 10:11

Zafira-C Cosmo 1.4T 103kW LPG ( B14NET ) 8/2015
ex: Astra-G Caravan Classic 1.4 66kw ( Z14XEP ) 9/2005 LPG prerabka 9/2012

Uživatelský avatar
jack
Příspěvky: 1014
Registrován: 15 pro 2013, 14:12

Re: Astra K recenze

Příspěvek od jack » 30 lis 2016, 18:19

Našiel som (možno budúcu) Astru K Sedan:
Opel-Astra K-Sedan.jpg
Opel-Astra K2-Sedan.jpg
OPEL Astra J 1.6 Notchback - Cosmo

Odpovědět