Miro - galerie

Ukažte ostatním svoje Jéčko
Odpovědět
miragw
Příspěvky: 17
Registrován: 06 bře 2011, 18:49
Bydliště: český těšín

Miro - galerie

Příspěvek od miragw » 23 dub 2011, 12:32

tak konečně jsme se dočkali a mohu dát první snímek a postupně ´přidám další... foto i info.
Přílohy
astra 1.jpg
Opel Astra J, 1.4 Enjoy

Reklama
 

miragw
Příspěvky: 17
Registrován: 06 bře 2011, 18:49
Bydliště: český těšín

Re: Miro - galerie

Příspěvek od miragw » 24 dub 2011, 11:09

první jízdní dojmy -- prvních 100km -- na slabší motor nečekám rozjezdy 300 z místa,ale je fakt,že v kopcích je potřeba opravdu podřadit, moc silný tah nevytváří, koneckonců máme pouze 1,4ccm/74kw, ale nevadí není to ještě zaběhlé uvidíme později, tichý chod motoru, celkem citlivé řízení, což mi nevadí..odpružení slušné, spotřeba lítá hore dole.. ale co jsem se díval tak první průměr je kolem 7-7,5l, mám lehkou nohu, takže to možná stlačím docela dolu...barva auta nás uchvátila.. jak už se někde psalo, pod předními sedadly moc místa není, takže vzadu sedící pasažér moc nezasune pod něj nohy.. ale my jsme menší postavy a sedadla tak nemusí být moc posunuta dozadu, prostoru je vzadu tedy dost..kufr taky celkem slušný na hatchback, dostačující,,zkoušel jsem tempomat a plná spokojenost,zatím teda.. nikdy jsem jej neměl, takže se s tím spíše seznamuji, takže to jsou takové první dojmy z nové O.Astry,, ještě chci dokoupit zástěrky..které tam nejsou... celkově plná spokojenost s výběrem tohoto modelu Astry..
Opel Astra J, 1.4 Enjoy

Odpovědět