Hlasenie auta

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
oops
Příspěvky: 12
Registrován: 02 říj 2010, 14:26

Hlasenie auta

Příspěvek od oops » 10 říj 2010, 20:53

Caute,

stala sa mi takato vec : chcel som nastartovat a vid obrazok mi vyskocila hlaska
"SERVICE THEFT DETERRENT SYSTEM" . Ale normale motor naskocil a isiel som dalej
s tym ze to tam svietilo . Pri vypnuti a opatovnom nastartovani tam tato hlaska uz
nebola . Stalo sa mi to uz druhy krat :?

Co si o tom myslite ? :?:
Přílohy
Deterrent sysstem error.jpg

Reklama
 

CrashDown
Příspěvky: 48
Registrován: 10 říj 2010, 19:58

Re: Hlasenie auta

Příspěvek od CrashDown » 10 říj 2010, 21:10

Klííííd :-), není to tak hrozné, nevím sice co přímo to je, ale pravděpodobně to nebude nic vážného... prakticky je tam napsáno, že máš zkontrolovat systém na odstrašování zlodějů (trochu krkolomnej překlad), ale myslím si, že to nebude nic velkého, nebo nedej bože autu, nebo Tobě nebezpečného
Opel ASTRA J enjoy + flexiride 1.7 CDTi
Graphite

Uživatelský avatar
oops
Příspěvky: 12
Registrován: 02 říj 2010, 14:26

Re: Hlasenie auta

Příspěvek od oops » 10 říj 2010, 21:28

Dik za odpoved ;)

no.... co som sa teraz docital tak kontrolka, ktora svietila na pristrojovej doske
patri imobilizeru... asi by som sa mal spytat v servise, ale mam pocit ze ked to nebude
robit priamo pred nim, tak ma posle do... , ze to nic nieje a ked sa to zasa objavi,
tak sa uvidi :roll:
Musim to este rano checknut, pretoze mam pocit ze aj s alarmom tam nieco
nesedi podla tej stavovej kontrolky . Prvych 30sekund by nemala blikat :arrow:

Tak uvidime ;)

Uživatelský avatar
yukil
Příspěvky: 56
Registrován: 19 zář 2010, 20:47

Re: Hlasenie auta

Příspěvek od yukil » 11 říj 2010, 08:57

Stavová kontrolka prvých 30 sekúnd po zamknutí auta neblika ale svieti.....ale pokiaľ auto zamkneš opätovným stlačením tlačidla pre zamknutie tak stavová kontrolka blika hneď v pravidelnom intervale...

CrashDown
Příspěvky: 48
Registrován: 10 říj 2010, 19:58

Re: Hlasenie auta

Příspěvek od CrashDown » 11 říj 2010, 09:35

Ono je to vlastne logicky, protoze kdyz zamknes auto dvojklikem tak aktivujes dvojite zamky. tzn. ze autu napriklad ani pri stazenych oknech zevnitr nejdou otevrit dvere.

Porad mi ale prijde zvlastni, proc tam ta moznost je... ja napriklad vzdycky rovnou mackam 2x. A myslim si, ze to tak dela kazdej.
Opel ASTRA J enjoy + flexiride 1.7 CDTi
Graphite

Uživatelský avatar
DaWiSchO
Příspěvky: 8
Registrován: 22 čer 2010, 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Hlasenie auta

Příspěvek od DaWiSchO » 17 lis 2010, 22:02

CrashDown píše:Ono je to vlastne logicky, protoze kdyz zamknes auto dvojklikem tak aktivujes dvojite zamky. tzn. ze autu napriklad ani pri stazenych oknech zevnitr nejdou otevrit dvere.

Porad mi ale prijde zvlastni, proc tam ta moznost je... ja napriklad vzdycky rovnou mackam 2x. A myslim si, ze to tak dela kazdej.
Tyjo ted jsi me dostal, ja myslel ze dvoji zamykani mela jen ta starsi, u teto jsem nejake douzamceni neregistroval... hned to bezim vyzkouset.

Uživatelský avatar
mufix
Příspěvky: 83
Registrován: 03 říj 2010, 08:09

Re: Hlasenie auta

Příspěvek od mufix » 19 lis 2010, 14:19

Blokování zámku dveří máš pokud máš alarm nebo si to musíš dokoupit v zakladu to není .

dzajro
Příspěvky: 3
Registrován: 22 led 2011, 21:21
Bydliště: Poprad Slovakia

Re: Hlasenie auta

Příspěvek od dzajro » 22 led 2011, 21:44

Caute.

to oops

mne sa to na mojej astre tiez zobrazilo ale zatial len 1x. Sranda ale je, ze ja alarm nemam :D . Kedze sa mi to odvtedy neobjavilo, zatial to neriesim. Na garancke to ale urcite na nich vytiahnem. Som zvedavy co mi na to povedia.
OPEL ASTRA J 1,4 (100k)

zourednik
Příspěvky: 9
Registrován: 11 srp 2010, 14:37

Re: Hlasenie auta

Příspěvek od zourednik » 10 črc 2011, 17:50

Tak mě včera také postihlo hlášení "SERVICE THEFT DETERRENT SYSTEM" (následně jsem si přeložil jako "servisuj systém proti krádeži"). Stalo se to při startování v okamžiku, kdy jsem nepočkal na doběhnutí akce "Checking". Motor okamžik vydával zvuk typu "běžím na tři válce", pak naskočil, ale hlášení na displeji zůstalo. Ujel jsem s autem bez problémů cca 10 km, následně vypnul zapalování a pak znova nastartoval - chybové hlášení zmizelo. Auto je zcela O.K.. Máte někdo informace ze servisu o tomto hlášení? :?: :?: :?:

jožánek
Příspěvky: 4
Registrován: 13 zář 2010, 20:54

Re: Hlasenie auta

Příspěvek od jožánek » 15 lis 2011, 22:11

Poradí někdo?
Občas se krátce po nastartování objeví na chvilku hláška "REAR SEATBELTS BUCKLED". V Oplu mi řekli, že je to něco se zadními pásy (to vím taky), ale co přesně, to nevěděli a dosud mi to neprozradili. Je to prý ale neškodné. Ví někdo, co tato hláška přesně znamená?

Odpovědět