Predný nárazník

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
markpp
Příspěvky: 141
Registrován: 06 úno 2011, 14:17
Bydliště: Poprad

Predný nárazník

Příspěvek od markpp » 14 črc 2011, 23:36

Mojej polovičke sa podarilo oprieť predok o stĺpik nízkeho plota. Škoda dokopy nič, trochu prihnutý nárazník, malá prasklina dolnej čiernej mriežky, lak sa bude dať preleštiť. "Sranda" že to trafila presne predným parkovacím senzorom (údajne nepípal, je možné že ho nezapla 8-) ). Auto hlásilo servis parkovacích senzorov a senzor bol vypadnutý smerom dnu a visel tam na kábliku. Zašiel som do Oplu v PP, nech sa vyjadria čo za to, či to vôbec budem hlásiť poisťovni. Reakcia bola ako som čakal - musíme prestriekať alebo vymeniť komplet nárazník, mriežku, robota ... asi 500 €. Tak som pred barákom prstami cez mriežku vrátil senzor späť a po 2 štartoch fungujú OK. Keďže má senzor zlomený úchyt, chcelo by to zložiť nárazník.
Nemá niekto link na servisný manuál J-čka?
[b]EX Astra Sportstourer 1.4 103kW [/b]
[size=75]GreyTechnical Cosmo + AFL CD500Navi BThandsfree vyhriev.sedadlá+volant zadné el.okná zadná lakť.opierka FlexOrganizer Alarm park.asist.P+Z zatm.okná dojazd.rezerva 5/2011[/size]
[img]http://images.spritmonitor.de/456530_5.png[/img]

Reklama
 

Uživatelský avatar
markpp
Příspěvky: 141
Registrován: 06 úno 2011, 14:17
Bydliště: Poprad

Re: Predný nárazník

Příspěvek od markpp » 03 srp 2011, 08:14

Objasnil som príčinu kolízie :). Včera som sa pri cúvaní, keď som len posúval auto na parkovsku, oprel zadok o stĺpik pri obchode.
Dôvod? Keď pípa nezapnutý pás NEPÍPAJÚ predné ani zadné senzory. Zrejme za toto riešenie dostal OPEL o 1/2 hviezdičky od ADAC navyše. Ja mám oškretý predný a zadný nárazník. Ďakujem :roll:
[b]EX Astra Sportstourer 1.4 103kW [/b]
[size=75]GreyTechnical Cosmo + AFL CD500Navi BThandsfree vyhriev.sedadlá+volant zadné el.okná zadná lakť.opierka FlexOrganizer Alarm park.asist.P+Z zatm.okná dojazd.rezerva 5/2011[/size]
[img]http://images.spritmonitor.de/456530_5.png[/img]

Odpovědět