Převoz Vauxhallu do CZ a + registrace

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Freezer
Příspěvky: 15
Registrován: 14 bře 2015, 00:14
Bydliště: Glasgow, UK

Převoz Vauxhallu do CZ a + registrace

Příspěvek od Freezer » 08 čer 2018, 13:01

Zdravim Astráci

hledal jsem na forku neco v tomto duchu ale nenasel, snad nejsu slepy :? 8-)

Takze vec se ma takto. Planuju prevoz mojeho Vauxhall Astra J 1.6 SRi auticka ze skotska do rodne domoviny, protoze je me lito ho prodat za docela malo a v cesku si priplacet za Opla. Navic kdo ma v cesku Vauxhall, ze ? Budu flexovat pred Lidlem na parkáči :lol: :lol:

Dotaz je prosty. Mate nekdo zkusenosti nebo znalost toho co je potreba predelat aby auto proslo technickou v cesku ? Zatim vim toto:
  • 1. Predni svetlomety bude potreba uplne vymenit za svetla pro levostranne rizeni
    2. zadni mlhovka a svetlo zpátečky bude potreba prohodit - snad pujde jen prehodit draty, pojistky nebo nejak obejit vymenu celych zadnich svetel protoze to se mi nechce
    3. leve zpetne zrcatko by melo mít funci WIDE ANGLE tzn. delené zrcátko se zobrazením mrtvého úhlu. Toto je detail.
Jestli se pletu, jestli jsem na neco zapomel nebo jestli je to uplne jinak, prosim, opravte mne.
Budu rád od každou radu. Věřím, že jste tady daleko větší experti, než já..


Díky moc a ať to jezdí ;)
Nejdůležitější je dojet vcelku. Spěchání a silnice nejsou kamarádi. Nespěchejte. :)

Reklama
 

Uživatelský avatar
Phrz
Příspěvky: 383
Registrován: 01 srp 2012, 14:05

Re: Převoz Vauxhallu do CZ a + registrace

Příspěvek od Phrz » 08 čer 2018, 13:20

predni světlomety (pokud jsou to ty AFL) jdou jen prepnout packou, aby se otocil kuzel svetla
Obrázek
Corsa D Sport 1.4T 88Kw http://corsaclub.cz/viewtopic.php?f=9&t=9676
Astra J Cosmo 1.6T SIDI 125Kw http://www.astra-j.cz/viewtopic.php?f=17&t=378&p=3258#p3258

Uživatelský avatar
Freezer
Příspěvky: 15
Registrován: 14 bře 2015, 00:14
Bydliště: Glasgow, UK

Re: Převoz Vauxhallu do CZ a + registrace

Příspěvek od Freezer » 08 čer 2018, 13:35

Myslim, ze mam tu prvni verzi Astry J 2011 rok vyroby. Xenony ani LEDky tam nejsou. Nevim jestli je tam AFL, spis bych rekl ze ne. Kdyz vidim toto video >> https://www.youtube.com/watch?v=vMMKBJuVq7o <<, prijde mi to jako sci-fi nez moje auto :lol: :lol:
Nejdůležitější je dojet vcelku. Spěchání a silnice nejsou kamarádi. Nespěchejte. :)

Uživatelský avatar
blesk
Příspěvky: 1548
Registrován: 05 dub 2015, 21:33
Bydliště: CR/SR

Re: Převoz Vauxhallu do CZ a + registrace

Příspěvek od blesk » 08 čer 2018, 14:07

Jakoze lze u nas prihlasit pravostranne rizeni? A chce se ti s tim u nas jezdit? Predjizdeni kamionu, McDonald's nebo vjezdy do placenych parkovist,... vechno je na leve strane
Astra J - ST - Cosmo, AFL, AGR, CDC - 1.4T NET 103kW 2/2011

Uživatelský avatar
Freezer
Příspěvky: 15
Registrován: 14 bře 2015, 00:14
Bydliště: Glasgow, UK

Re: Převoz Vauxhallu do CZ a + registrace

Příspěvek od Freezer » 08 čer 2018, 14:51

Jde to.. Vim ze je to pojeb, ale dost jsem si na to zvykl a problemy v cesku me to nedela.. naopak se citim bezpecnejc ze necumim do sterdu silnice. Krasne vidim na kraj silnice, predjizdeni bude orisek ale tak zas ja nespecham takze toto nehrotim.. Na listky z parkovist mam toto :)
Obrázek
Nejdůležitější je dojet vcelku. Spěchání a silnice nejsou kamarádi. Nespěchejte. :)

Uživatelský avatar
dusan992
Příspěvky: 483
Registrován: 20 dub 2015, 12:16
Bydliště: KS=Košice - okolie

Re: Převoz Vauxhallu do CZ a + registrace

Příspěvek od dusan992 » 10 čer 2018, 22:18

Sorry za offtopic ale:
Moj nazor je ze budes nebezpecna sucast premavky. To ze to tí idioti v eu parlamenta schvalili je jedna ,z najvacsich hluposti co mohli vymysliet.
OPEL Astra J.....2.0 CDTI 118kW.....6°AT.....r.v. 2011.....http://www.astra-j.cz/viewtopic.php?f=17&t=652

Uživatelský avatar
Freezer
Příspěvky: 15
Registrován: 14 bře 2015, 00:14
Bydliště: Glasgow, UK

Re: Převoz Vauxhallu do CZ a + registrace

Příspěvek od Freezer » 11 čer 2018, 00:42

No moc jsi mi nepomohl dusane992, ale na vlastni nazor ma kazdy pravo..
Nejdůležitější je dojet vcelku. Spěchání a silnice nejsou kamarádi. Nespěchejte. :)

Odpovědět