Navi 600/900 Mimo Silnici!

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Phrz
Příspěvky: 383
Registrován: 01 srp 2012, 14:05

Navi 600/900 Mimo Silnici!

Příspěvek od Phrz » 24 črc 2015, 12:38

Po garanční prohlídce jsem si všimnul, že navi neukazuje ulice resp., že šipka zobrazující polohu vozidla je vychýlena o nějkých pár metrů do strany. WTF?! tak to nechávám být, s tím že se na to pak kouknu a že se to asi samo probere, neprobralo. Zadám-li adresu tak dostávám informaci ať jedu na digitalizovanou komunikaci, dokonce mi ukazuje výšku -44m a dostupnost 11ti satelitů. Zkouším tedy, restarty, odpojit baterku, tovární nastavení, koukám, zda neaktualizovali sw v servisu, pak zkouším přes CD updatovat firmware, výsledek furt stejný. Volám tedy do servisu tam mi poradili vypojit baterku přes noc, pak případně se zastavit a udělat nějaký celkový reset. No nevzdávám to, hledám po německých, anglických fórech a zdá se, že tento problém nemám jen já. Někomu pomohlo zadat jen "domů" a navigace se chytla, někomu se to časem probralo, ale zaručené řešení jsem nenašel. Nicméně se nevzdávám a experimentuju dál, celkem bych navigaci na dovolenou využil....

Když jsem stisknul config a následně 8 vteřin podržel info, dá se dostat do "engineering mode", kde v záložce navi je volba "Enter position manually" zadal jsem tedy, kde se nacházím, roh dvou ulic a navigace již nebyla Offroad!, ale na silnici, projel jsem okolo bloku vše fungovalo, zadání té pozice manuálně jsem tedy vyhodil a fungovalo to již správně.

proč to ale vzniklo netuším, pravděpodbně to má na svědomí nějaký zásah do toho diagnostikou, nebo nevím.
Corsa D Sport 1.4T 88Kw http://corsaclub.cz/viewtopic.php?f=9&t=9676
Astra J Cosmo 1.6T SIDI 125Kw http://www.astra-j.cz/viewtopic.php?f=17&t=378&p=3258#p3258

Reklama
 

Uživatelský avatar
Eisy
Příspěvky: 431
Registrován: 24 úno 2014, 18:45
Bydliště: okr. Malacky

Navi 600/900 Mimo Silnici!

Příspěvek od Eisy » 27 črc 2015, 11:24

Mne sa to tiez raz stalo, a same sa to aj nejako prebudilo zasa. Pricinu tiez netusim ...


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
Astra GTC Sport A14NET 103kW
Insignia Cosmo ST A20DTH 118kW 4x4

Odpovědět