nenacita telefonny zoznam

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
axel
Příspěvky: 3
Registrován: 24 dub 2015, 13:21

nenacita telefonny zoznam

Příspěvek od axel » 24 dub 2015, 13:37

Ahojte som tu novy a mam Astru J s navi600. Mam problem s nacitanim telefonneho zoznamu po pripojeni telefonu cez bluetooth k navi600. Telefon HTC One M7 neprenasa mena z telefonneho zoznamu. Cely problem zacal po nainstalovani Androidu Lollipop 5.0.2 do telefonu. Telefon sa bezproblemov spoji s autom ale na zariadeni navi600 ked chcem listovat v telefonnom zozname tak mi vypise na navi dispeji ze je telefonny zoznam prazdny. Co sa tyka volanych, prijatych a neprijatych hovorov, vypise mi len telefonne cislo ale nepriradi ziadne meno. Inak spojenie a telefonovanie funguje, len ten zoznam....
Neriesil niekto tento problem?
Vymazal som si bluetooth cache v telefone, niekolkokrat nanovo spajal mobil s navi600, ktoru som dal predtym do tovarenskeho nastavania ale vysledok ziadny.

Reklama
 

Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 182
Registrován: 17 říj 2014, 23:27

Re: nenacita telefonny zoznam

Příspěvek od tomax » 24 dub 2015, 19:19

Me kdysi zlobil zvuk na Galaxy S2, obcas nebyl slyset hovor. Jelikoz jsem mel telefon s rootem, tak jsem si stahnul 3 ruzne ovladace pro radiovy modul a vsechy je vyzkousel. Nakonec jsem nasel funkcni a byl klid.

V tvem pripade se urcite nahral novy ovladac radia (spolecny pro BT+Wifi+GSM). Obecne se vi, ze Lollipop nema jeste ovladace HW dobre odladene, takze bych se vratil na puvodni firmware. A chybu nahlas nekam na forum vyrobce, at se to v pristim updatu opravi.
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

axel
Příspěvky: 3
Registrován: 24 dub 2015, 13:21

Re: nenacita telefonny zoznam

Příspěvek od axel » 28 dub 2015, 10:48

neviem ako sa to stalo, po asi 2 mesiacoch, pripojim telefon na BT a cista nahoda, nacitalo aj telefonny zoznam. Nic som nemenil v nastaveniach, nic som neaktualizoval, proste z nicoho nic sa to rozbehlo...

ato897
Příspěvky: 23
Registrován: 24 led 2011, 13:46

Re: nenacita telefonny zoznam

Příspěvek od ato897 » 28 dub 2015, 21:30

Zdravím... ja mám tiež Astru J ST a NAVI600. Mne načitáva tel. zoznam iba z telefonu, nenačíta zo SIM karty v telefone (z miniSD som neskúšal). Viete mi niekto povedať Vaše skúsenosti, či to takto funguje aj Vám, alebo Vám číta zoznam aj zo SIM karty? Telefon mám Nokiu 6220 classic, ktorá je v zozname telefonov na stránke OPEL, ako plne kompatibilná s handsfree v mojom aute.
Ďakujem.

axel
Příspěvky: 3
Registrován: 24 dub 2015, 13:21

Re: nenacita telefonny zoznam

Příspěvek od axel » 30 dub 2015, 13:13

Najprv musim poopravit moj predchadzajuci prispevok. Telefonny zoznam mi nacitalo len raz. Potom ako som vypol a zapol motor mi na obrazovke opat svieti hlaska "telefonny zoznam je prazdny", tak som opat na zaciatku.
Co sa tyka zobrazovania zoznamu na karte a v telefone tak len mozem potvrdit ze pred instalaciou androidu lollipop, ked vsetko fungovalo ako ma, mi tiez zobrazovalo len kontakty ulozene v telefone. Nejak som to neriesil, na kartu sa aj tak vela kontaktov nezmesti a skopiroval som ju celu do telefonu.

Uživatelský avatar
MikeR
Příspěvky: 31
Registrován: 16 črc 2013, 10:32

Re: nenacita telefonny zoznam

Příspěvek od MikeR » 30 dub 2015, 13:32

Mám následující zkušenost s CD400 + UPH a telefonem s Androidem:
- plně funkční vč. tel. seznamu to bylo, pokud měl telefon verzi androidu 4.2.2.
- po aktualizaci telefonu na Android 4.4, se sice auto s telefonem spojí a handsfree funguje, ale auto přestalo načítat tel. seznam, seznamy hovorů a není plně funkční ani ovládání hovorů z volantu.
Údajně se jedná o chybu v Androidu od 4.4 výše, ale prý je to zas funkční od Androidu 5.

Popsáno je to i na několika fórech Androidu (Googlu) a netýká se to jenom značky OPEL, ale prý i některých dalších. :roll:

Vyřešil jsem to "downgradem" Androidu zpět na 4.2.2 a je to opět plně funkční.

S Navi 950 mám zatím spojený právě telefon s Androidem 4.2.2 (s vyšším jsem nezkoušel) a je vše plně funkční, vč. tel. seznamů, senzamů hovorů i ovládání hovorů na volantu.

U Navi 950 mě ale dost vadí, že nelze nikde v konfiguraci změnit vyzváněcí tón telefonu a hlasitost vyzvánění se nedá nastavit v konfiguraci, ale jedině při vyzvánění telefonu kolečkem hlasitosti. :shock:
Opel Astra J SportsTourer B16SHT
Opel Astra J SportsTourer A20DTH
dřív Opel Astra H Caravan Z18XE
ještě dřív Opel Astra G X16XEL
a úplně nejdřív Vectra A C16NZ

Odpovědět