CD600

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marek L
Příspěvky: 329
Registrován: 15 čer 2015, 16:00

Re: CD600

Příspěvek od Marek L » 08 bře 2016, 11:04

Tak to vám přeju a začíná mi to dávat malinko smysl, protože tuto funkci mívají běžně navigace.
A jelikož CD 600 není z navigací, tak smůla. No prostě mají ten marketing vymyšlený,buď si připlať za všechno co chceš, nebo neotravuj. :cry:
Astra J ST Drive 2015 - 1,4 88 kW - B14NEL - CD 600 - Infinity - výhřev sedadel a volantu - kamera
Corsa D Sport 2014 - 1,4 74 kW - A14XER - CD 40 USB - výhřev sedadel a volantu
"RIP" Astra G Sportive 1998 - 1,6 74 kW - X16XEL - Hatchback

Reklama
 

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Příspěvky: 1784
Registrován: 26 čer 2010, 13:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: CD600

Příspěvek od Astra - R@SAG » 08 bře 2016, 12:55

Ja jsem platil 49000Kč, ale byl to balíček.

Sada Cosmo Premium – Nová sada nabízena od 10 / 2014 obsahující:

a) Audiosystém Navi 950 Europe – mapové podklady pro celou Evropu, 7" barevná obrazovka, 6 prémiových reproduktorů, Bluetooth a IntelliLink konektivita, AUX konektor, USB konektor, střešní anténa ve tvaru

b) Prémiová sada pro přední světla AFL - optická a osvětlovací sada, adaptivní Bi-Xenonové přední světlomety, automatické nastavení světlometů, vysokotlaké ostřikovače
světlometů, LED denní svícení, automatická dálková světla

c) Alarm s rozšířenými funkcem (snímač pohybu uvnitř vozidla, snímač náklonu vozidla, houkačka alarmu s vlastním napájením, elektronický systém proti krádeži s detekcí neoprávněného vniknutí, čtecí lampičky vzadu, sluneční clona s osvětleným zrcátkem, dvoustupňové zamykání vozidla Deadlock
Předešlé vozy: Opel Astra F 1992 - 1.4 8v / Opel Astra G 2006 1.4 16v Twinport
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
http://astra-rasag.maweb.eu - vše o Opel Astra G / H / J / Grandland X + PSA Motory

Uživatelský avatar
mater
Příspěvky: 540
Registrován: 25 srp 2015, 20:55

Re: CD600

Příspěvek od mater » 09 bře 2016, 09:51

Tak som vyskusal cierny obrazok. Je to dost komplikovane kym sa to nastavi, treba ist na home obrazovku, zvolit obrazky, najst obrazok, zobrazit a potom este kliknut info a potom back. Zostane cierna obrazovka ale hore je zobrazeny nazov suboru :-( takze uplne cierna obrazovka toneije.

Toto ale ja nepotrebujem, pokial je radio zapnute tak sa display automaticky prepina medzy dennym a nocnym rezimom, pripadne sa da stiahnut jas.

Co by som uvital je, ze ked je readio vypnute tak aby display bol tiez vypnuty.
Zapnut radio, cez config home obrazovky vypnut display a dat MUTE mi prijde skrabanie laveho ucha pravou rukou :-)
Zafira-C Cosmo 1.4T 103kW LPG ( B14NET ) 8/2015
ex: Astra-G Caravan Classic 1.4 66kw ( Z14XEP ) 9/2005 LPG prerabka 9/2012

Uživatelský avatar
JeanK3
Příspěvky: 138
Registrován: 28 dub 2015, 12:41
Bydliště: Česká Bělá

Re: CD600

Příspěvek od JeanK3 » 09 bře 2016, 12:22

taky jsem si rikal, ze Intellink by mel zvladnout zrcadlit z mobilu, ale tomu to tak neni, bohuzel. Zjistil jsem to az po koupe vozidla a byl jsem z toho zklamanej...
Opel Astra ST J Cosmo 1.6 CDTI - 100 kW
ex: Škoda Octavia I Combi Elegance 1.9 TDI - 81 kW
ex: Peugeot 406 Combi 1.9TD - 66 kW
ex: Škoda Felicia LX 1.9D - 47 kW
ex: Renault 21 TXE 2.2i - 81 kW
ex: Škoda 120L - 36,7 kW

Uživatelský avatar
Marek L
Příspěvky: 329
Registrován: 15 čer 2015, 16:00

Re: CD600

Příspěvek od Marek L » 10 bře 2016, 17:06

mater píše:Tak som vyskusal cierny obrazok. Je to dost komplikovane kym sa to nastavi, treba ist na home obrazovku, zvolit obrazky, najst obrazok, zobrazit a potom este kliknut info a potom back. Zostane cierna obrazovka ale hore je zobrazeny nazov suboru :-( takze uplne cierna obrazovka toneije.

Toto ale ja nepotrebujem, pokial je radio zapnute tak sa display automaticky prepina medzy dennym a nocnym rezimom, pripadne sa da stiahnut jas.

Co by som uvital je, ze ked je readio vypnute tak aby display bol tiez vypnuty.
Zapnut radio, cez config home obrazovky vypnut display a dat MUTE mi prijde skrabanie laveho ucha pravou rukou :-)
V pohodě,
jen mě udivuje ten název souboru. Při zmáčknutí tlačítka info přes menu u mne zmizí i název souboru.
Na fotkách, co jsem poslal, tak není.
A přepínání displeje automatikou - je škoda, když si to nemůžu přepnout sám...
Astra J ST Drive 2015 - 1,4 88 kW - B14NEL - CD 600 - Infinity - výhřev sedadel a volantu - kamera
Corsa D Sport 2014 - 1,4 74 kW - A14XER - CD 40 USB - výhřev sedadel a volantu
"RIP" Astra G Sportive 1998 - 1,6 74 kW - X16XEL - Hatchback

Uživatelský avatar
Marek L
Příspěvky: 329
Registrován: 15 čer 2015, 16:00

Re: CD600

Příspěvek od Marek L » 04 srp 2016, 18:45

Nazdar lidi. Zkuste mi někdo rozumně poradit, protože já už jsem v koncích.
CD 600 nebo něco okolo je prostě dement... (možná jsem to i já) :lol:

Používám na mp3 flashku jako skoro každý.
MP3 mám na flash řazeny tak, že rovnou v rootu je adresář např. Aleš Brichta a v něm 4 skladby.
A tak jedu až po Z, tzn. adresář kapely a vněm skladby, žádné další vnořování nebo něco.
Pro jistotu píšu, že nepoužívám ID3 tagy a to proto, že jeden je velkými písmeny, druhý ne,každý,kdo je zadává,používá svůj styl a já to chci mít všechno po svém stejné a proto používám jen obyčejné názvy souborů. Příklad: Aneta Langerova - Vzpominka. (Prosím neřešte se mnou ID 3 tagy.) Nepoužívám diakritiku. Skladby mám všechny poctivě pojmenované.

A teď popis problému:
Když jsem flashku koupil a auto bylo nové, nakopíroval jsem na ni všechnu svoji muziku.
Jde mi o jediné.
Vyběr po adresářích fungoval bezvadně od A po Z.
Ale jakmile jsem třeba za dva týdny přikopíroval na flashku např. adresář Slza, zařadil se prostě za písmeno Z jako poslední a tak je to skoro z každým dokopírováním čehokoliv.
Znovu zdůrazňuji, že je to jen při výběru po adresářích, dost ho používám, ostatní možnosti výběru jsou OK, ale pro mě příliš zdlouhavé a odvádějí od řízení auta.

Moje řešení:

delete flashky a nakopírování všeho znovu - nic
format flashky a nakopírování všeho znovu - nic
změna formátu flashky z FAT 32 na NTFS a naopak - nic
změna atributů všech souborů přes PC, všechny mají stejné datum a čas - nic
obnovení výchozího nastavení rádia - nic, při obnovení se zcela nepochopitelně neobnoví všechno...
rádio se přepne do maďarštiny - dobře, ale nevymažou se stanice rádia, nevyresetuje se ekvalizér,
vyresetuje se pár věcí jako nastavení funkcí couvací kamery atd.
vnoření všech adresářů do adresáře hudba - nic.
Po každém vypojení flashky a znovu zasunutí a zapnutí rádia se na displeji objeví slovo indexace,
což by mělo být jakési očuchání obsahu a stejně se nic nezmění. Adresáře se prostě neseřadí podle české abecedy. Řekněme, že to zafunguje tak jednou z deseti pokusů.

Takže prosím o nějký zajímavý podnět. Týká se to podle mně spíš těch, co máte CD 600, ale budu
rád za jakékoliv rady. Sorry za obsáhlý popis.

Neprodám kvůli tomu auto, ale každý máme svoje a já i moje rodina rádi posloucháme muziku a
aktualizujeme častěji obsah flashky. Tento problém je ale velmi otravný.

Dík.
M.
Astra J ST Drive 2015 - 1,4 88 kW - B14NEL - CD 600 - Infinity - výhřev sedadel a volantu - kamera
Corsa D Sport 2014 - 1,4 74 kW - A14XER - CD 40 USB - výhřev sedadel a volantu
"RIP" Astra G Sportive 1998 - 1,6 74 kW - X16XEL - Hatchback

Uživatelský avatar
Eisy
Příspěvky: 431
Registrován: 24 úno 2014, 18:45
Bydliště: okr. Malacky

CD600

Příspěvek od Eisy » 04 srp 2016, 20:20

Nakopiruj to na flasku a este v PC si daj albumy zoradit podla abecedy ...
Par krat to prepni A-Z , Z-A ...
Astra GTC Sport A14NET 103kW
Insignia Cosmo ST A20DTH 118kW 4x4

Uživatelský avatar
OldStanda
Příspěvky: 427
Registrován: 04 srp 2015, 16:38
Bydliště: Ostrava

Re: CD600

Příspěvek od OldStanda » 04 srp 2016, 20:24

Do playlistů se ti nechce? Já jsem si na ně zvykl, když přidám novinky např. adresář Rock3 (ve kterém mám podadresáře), tak rovnou přidám (do rootu karty) i playlist stejného názvu a v nabídce si akorát volím, který chci přehrát.
Astra - 07/2015 - 103kW

Uživatelský avatar
mater
Příspěvky: 540
Registrován: 25 srp 2015, 20:55

Re: CD600

Příspěvek od mater » 04 srp 2016, 21:13

Pouzivam ID3 tagy a nevyberam adresare ale idem cez autorov.
Tiez je to ten isty problem, ked na flashku pridam nove MP3 tak zoznam autorov sa nezmeni, iba sa na koniec prida novy :-(

Ale pouzivam aj playlisty, takze ked nieco pridavam na flasku tak spravim

Kód: Vybrat vše

find another -name '*.mp3' > another.m3u
co prebehne cely adresar another a spravi novy playlist.

Na flaske mam potom rozne playlisty, napriklad: detske, moje, another ...

ten prikaz zoradi pesnicky v playliste tak ako ich najde na disku v PC, alebo tak ako si nastavis ...
Naposledy upravil(a) mater dne 05 srp 2016, 08:50, celkem upraveno 1 x.
Zafira-C Cosmo 1.4T 103kW LPG ( B14NET ) 8/2015
ex: Astra-G Caravan Classic 1.4 66kw ( Z14XEP ) 9/2005 LPG prerabka 9/2012

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Příspěvky: 1784
Registrován: 26 čer 2010, 13:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: CD600

Příspěvek od Astra - R@SAG » 05 srp 2016, 07:25

Marek L: Mám Navi 900 a mám stejný problém :D , vše co popisuješ jsem také vyskoušel a výsledek stejný, používám to vše přesně tak jako ty. Vybírám si skladby podle adresářů. Reset rádis je kuriozní, jak píšeš nevymaže se vše. Jediné řešení co mě napadá a do toho se mi opravdu moc nechce, je podpojit autopaterii na pár hodin, např. 2 - 3 hod. To ale zase nevím, co udělá s Astrou a autoalarmem atd, tak jsme se na to vykašlal.
Předešlé vozy: Opel Astra F 1992 - 1.4 8v / Opel Astra G 2006 1.4 16v Twinport
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
http://astra-rasag.maweb.eu - vše o Opel Astra G / H / J / Grandland X + PSA Motory

Odpovědět