vymena radia

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
wallisek
Příspěvky: 11
Registrován: 06 kvě 2011, 19:45

Re: vymena radia

Příspěvek od wallisek » 12 srp 2017, 16:34

Tak muzu oficialne potvrdit, ze nastavovani funkci tlacitka sport bohuzel chybi... ale radio splnuje nadmiru veskera ocekavani, necekane svizne a zvukove subjektivne lepsi

Reklama
 

Uživatelský avatar
blesk
Příspěvky: 1548
Registrován: 05 dub 2015, 21:33
Bydliště: CR/SR

Re: vymena radia

Příspěvek od blesk » 12 srp 2017, 21:17

A ktere to radio mas? Nastaveni sport chybi, ale kdyz zmacknes Sport, tak se zapne?
Astra J - ST - Cosmo, AFL, AGR, CDC - 1.4T NET 103kW 2/2011

wallisek
Příspěvky: 11
Registrován: 06 kvě 2011, 19:45

Re: vymena radia

Příspěvek od wallisek » 12 srp 2017, 21:41

Nejspis stejne co ma lado... tlacitka sport a tour samozrejme normalne funguji, jen nelze menit co vsechno se po stisknuti sportu zmeni...

Celkem porod bylo umisteni tlacitka tour:) Ta ctecka sla odpojit jednoduse, to nebyl problem ale pak jsem musel vyriznout diru na to tlacitko, protoze tam zadna nebyla... neskutecny srani:) Ale nakonec se povedlo a vse funguje bez problemu.

Uživatelský avatar
blesk
Příspěvky: 1548
Registrován: 05 dub 2015, 21:33
Bydliště: CR/SR

Re: vymena radia

Příspěvek od blesk » 13 srp 2017, 21:25

Tak to mas ten model, kde se se sport/tour tlacitky nepocita. Ten dalsi model uz ma misto na tlacitka a mozna ma i jiny SW.
Astra J - ST - Cosmo, AFL, AGR, CDC - 1.4T NET 103kW 2/2011

rosta2911
Příspěvky: 25
Registrován: 12 říj 2017, 05:22

Re: vymena radia

Příspěvek od rosta2911 » 12 říj 2017, 05:53

Koupil jsem stejné rádio v Pezinku včetně montáže a couvací kamery. Mám Astru sedan kamera není origo do osvětlení SPZ ale mám ji v nárazníku vedle SPZ nijak to nehyzdí , vedle světla SPZ je dírka do nárazníku kterou jdou protáhnout kablíky. V zapojení jediné dva problémy nefunguje původní USB je vytažený kabel s novým ,to původní co je u zapalovače má zezadu konektor a ne USB takže jediná možnost sehnat redukci nebo střihnout původní dráty a spojit. Druhý problém rádio . Při montáži mi tvrdil ,že mám anténu bez zesilovače protože když zapojil plus k napájení antény nic se nezměnilo . Včera při protahování kamery jsem našel v pravých dveřích konektor autoantény , rozpojil ,hodil kus drátu a rádio hrálo jak vzteklé . Zkoušel jsem také dát napájení k vyhýbce a nic . Co jste zapojovali rádia máte napájení antény ? jestli ano tak u mne vidím závadu ve špatné vyhýbce , jesli ne zkusím laborovat s předzesilovačema ve sloupku dveří kde je snažší přístup . Zapomněl jsem dodat anténu mám ploutev na střeše . Dík Rosťa

mizzu
Příspěvky: 67
Registrován: 12 bře 2011, 16:52

Re: vymena radia

Příspěvek od mizzu » 01 lis 2017, 16:41

Chlapi je tu aj niekto kto to radio objednaval z ebay,amazon,aliexpress a podobne?? Silno nad nim rozmyslam len neviem z ktorej z tychto stranok to je najlepsie obejdnat, a chalana z PK nekupujem lebo ma len stary model s 1Gb RAM, a ostatne internetove obchody (CR,SR) su strasne predrazene.

Uživatelský avatar
dusan992
Příspěvky: 483
Registrován: 20 dub 2015, 12:16
Bydliště: KS=Košice - okolie

Re: vymena radia

Příspěvek od dusan992 » 01 lis 2017, 18:52

na amazone som pozeral ako alternativu k aliexpresu a bolo tam napísane ze clo a podobne cocotiny znasa kupujuci,tj. ze su to len sprostredkovatelia. takze zaplatis taku istu cenu ako z ciny. ebay neviem ale predpokladam to iste
OPEL Astra J.....2.0 CDTI 118kW.....6°AT.....r.v. 2011.....http://www.astra-j.cz/viewtopic.php?f=17&t=652

Uživatelský avatar
mater
Příspěvky: 540
Registrován: 25 srp 2015, 20:55

Re: vymena radia

Příspěvek od mater » 01 lis 2017, 20:05

dusan992 píše:na amazone som pozeral ako alternativu k aliexpresu a bolo tam napísane ze clo a podobne cocotiny znasa kupujuci,tj. ze su to len sprostredkovatelia. takze zaplatis taku istu cenu ako z ciny. ebay neviem ale predpokladam to iste
Preto
1) na Amazone treba preskúmať čo je to za predajcu, ak je to európsky obchod ktorý predáva cez amazon tak nebudeš platit žiadne clo ... iba poštovné
2) na ebay si treba pozriet "item location", síce niektorí činania tam majú európsku location, ale to funguje asi ako "distribútor"


zatial som na žiadnu elektroniku z číny neplatil clo, boli to síce malé sumy.
z ameriky som už pár krát nedopatrením zaplatil aj clo, ale to bolo hodne dávno ...
Zafira-C Cosmo 1.4T 103kW LPG ( B14NET ) 8/2015
ex: Astra-G Caravan Classic 1.4 66kw ( Z14XEP ) 9/2005 LPG prerabka 9/2012

Uživatelský avatar
dusan992
Příspěvky: 483
Registrován: 20 dub 2015, 12:16
Bydliště: KS=Košice - okolie

Re: vymena radia

Příspěvek od dusan992 » 02 lis 2017, 06:47

Boli to europske firmy.dodanie z ciny. Priamo na slovensko. A kedze sa jedna o sumu 300€+ tak clo a dan je iste. Plati sa nad 150€
OPEL Astra J.....2.0 CDTI 118kW.....6°AT.....r.v. 2011.....http://www.astra-j.cz/viewtopic.php?f=17&t=652

r-a
Příspěvky: 3
Registrován: 25 lis 2017, 20:36

Re: vymena radia

Příspěvek od r-a » 25 lis 2017, 20:43

mizzu píše:Chlapi je tu aj niekto kto to radio objednaval z ebay,amazon,aliexpress a podobne?? Silno nad nim rozmyslam len neviem z ktorej z tychto stranok to je najlepsie obejdnat, a chalana z PK nekupujem lebo ma len stary model s 1Gb RAM, a ostatne internetove obchody (CR,SR) su strasne predrazene.
Neviem, no tento tyzden som od chalana z PK kupil navi a je to novy model s 2GB RAM. Namontoval mi to fakt perfektne, nechapem, ako sa v tej spleti kablov vyznal :-), sikovny chlapik, vsetko presne vedel, ako porozoberat, bezpecne bez akehokolvek poskodenia plastov.
Navi fakt super, svizny system, funkcne neporovnatelne s CD300, co som tam mal predtym. Toto radio ma vsetko - navi dvd usb sd bluetooth wifi velku vnutornu pamat dotykovy displej pristup na net browser a googleplay a moc moc ineho. Hned som si tam stiahol aj Waze.
Odporucil mi ho kolega, on tiez kupoval Skodovky. Mal to skladom a napockanie (do hodiny) to bolo namontovane v aute. A cena povedzme si narovinu je super, nakolko to ponuka neobmedzene moznosti, kedze to ma android. Keby som si to objednaval niekde z anineviemodkial, tak na to cakam mesiac, zadrzia mi to na colnici a vyrubia mi clo+dph+poplatky za colne konanie, takze by som ani neusetril. Som happy, mam darcek na vianoce :-).

Odpovědět