Zelena kontrolka - stierace

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
Uživatelský avatar
palgym
Příspěvky: 9
Registrován: 02 bře 2011, 16:07

Zelena kontrolka - stierace

Příspěvek od palgym » 23 bře 2011, 20:59

Ahojte,
mam svojho tatosa od 1.7.2010, najazdil som 19550 km. Pocas celej doby, ak som startoval auto, ci zapol stierace do pozicie 1 - aktivovany automaticky dazdovy senzor stierania okien, stale mi na pravom budiku pod cca 120km/h svietila zelena kontrolka, ktora ma upozornovala, ze automaticky dazdovy stierac mam aktivovany.
No pocas uplynulych dazdivych dni mi kontrolka prestala svietit. Dnes som to bol dat reklamovat a povedali mi, ze ta kontrolka mi nikdy uz svietit nebude, ze dazdovy senzor mam funkcny, no so zelenou kontrolkou na pravom budiku sa mam rozlucit. Auto som zobral, no sme sa dohodli, ze to budeme riesit v ramci 30 dnovej reklamacie, ze to tam chcem mat opravene a funkcne. Maju kontaktovat GM a dat vediet, ci mi budu menit celu pristrojovu dosku :D:D:D
Mate niekto skusenosti? Svieti vam zelena kontrolka pri startovani, alebo aktivovani stieracov?
Dakujem za odpovede.
Taktiez prikladam link, ako mi to fungovalo - pravy budik, horna cast, zelena kontrolka.http://www.youtube.com/watch?v=rJ0yrIt60-k
Opel Astra Cosmo 1.7 TDR, 92 kW, 125 HP, AFL+, 18" ALU, FlexRide, Sportove ergonomicke sedacky, modelovy rok 2010

Reklama
 

colo
Příspěvky: 25
Registrován: 10 úno 2011, 09:49

Re: Zelena kontrolka - stierace

Příspěvek od colo » 24 bře 2011, 18:14

mam dazdovy senzor ale ta kontrolka mi nikdy nesvietila,
iba sa mi zobrazi na pocitaci hlaska rain sensor on pri zapnuti zapalovania

miragw
Příspěvky: 17
Registrován: 06 bře 2011, 18:49
Bydliště: český těšín

Re: Zelena kontrolka - stierace

Příspěvek od miragw » 05 dub 2011, 18:17

ahoj, zatím oplíka svého ještě nemám, ale tak mne napadá, zda vůbec má ta kontrolka v kuse svítit..možná, že měla jen probliknout při sepnutí zapalování a při jízdě dále nesvítit, nu pak se naskýtá ,že se tím svícením spálila dioda a proto ti řekli, že už svítit nikdy nebude..:) jen můj názor.,.
Opel Astra J, 1.4 Enjoy

Uživatelský avatar
palgym
Příspěvky: 9
Registrován: 02 bře 2011, 16:07

Re: Zelena kontrolka - stierace

Příspěvek od palgym » 05 dub 2011, 19:28

ono to prestalo svietit po poslednom upgrade firmwareu, kedy bolo auto na zvolavacke. a ta kontrolka sa rozsvietila pri starte, hned zhasla a potom svietila, ked stierace boli aktivovane... teraz mi vypise iba na display-i AUTO RAIN SENSOR ON... a nic nesvieti, NO VSETKO FUNGUJE :D
zvykol som si na tu zelenu kontrolku...:D ale uz pomaly si od nej odvykam
Opel Astra Cosmo 1.7 TDR, 92 kW, 125 HP, AFL+, 18" ALU, FlexRide, Sportove ergonomicke sedacky, modelovy rok 2010

Odpovědět