Astra RJ Komfortu PN vyrobne cislo

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
Uživatelský avatar
LPGpower
Příspěvky: 17
Registrován: 09 bře 2017, 09:34
Bydliště: Bratislava

Astra RJ Komfortu PN vyrobne cislo

Příspěvek od LPGpower » 27 črc 2019, 12:02

Nazdar,

podla coho su oznacovane RJ komfortu, je to podla motora alebo podla vybavy auta? Zhanam nahradnu pre moju Astru (A14NET), na Allegre a Ebay som ich nasiel kopec za male sumy (okolo 30e-40e kus). Moja originalna ma vyrobne cislo, ktore je prelepene nalepkou na ktorej je ine cislo. Pridavam obe fotky kde su viditelne obidva cisla (Part Number). Pri hladani nahradnej suciastky podla tohto PN mi najde nielen Astry benzinove ale aj diezlove, podla toho usudzujem ze oznacovanie nebude podla typu motorizacie ale podla vybavy?
Přílohy
P5161566-002.JPG
P5161565-002.JPG
Opel Astra J 103kw 1.4 NET 8/2011 Benzin+LPG 180tis km

Reklama
 

Uživatelský avatar
blesk
Příspěvky: 1548
Registrován: 05 dub 2015, 21:33
Bydliště: CR/SR

Re: Astra RJ Komfortu PN vyrobne cislo

Příspěvek od blesk » 29 črc 2019, 00:03

KJ boli vzdy robene podla vybavy, s motorom nic nemaju. Neviem ako je to tu, ale byvaju delene aj hardverovo. Takze ak si zozenies nejaku zakladnu, tak do nej nenahrajes funcie, ktore nepodporuju jej cipy. Tiez neviem, ci existuje neoriginalny SW na J, ktory ti dovoli ju naprogramovat a neviem ani, ci original diag ti dovoli flashnut pouzitu jednotku - kody si kupujes od Oplu online (cez diag a webstranky) a mozu ti odmietnut ich predat, ze si si nekupil jednotku od nich.
Astra J - ST - Cosmo, AFL, AGR, CDC - 1.4T NET 103kW 2/2011

Odpovědět