Poťahy Astra J - ST

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Bobila
Příspěvky: 170
Registrován: 04 led 2012, 14:36

Poťahy Astra J - ST

Příspěvek od Bobila » 20 úno 2012, 13:04

Máte niekto poťahy vo výbave Enjoy - predné, bočné a hlavové airbagy a ako ste riešili kúpu? Teda aké poťahy pasujú na tento typ auta, príp. výrobca solídny.

Reklama
 

Uživatelský avatar
wind01
Příspěvky: 108
Registrován: 20 dub 2011, 20:39

Re: Poťahy Astra J - ST

Příspěvek od wind01 » 20 úno 2012, 13:29

do takeho auta nepasuju ziadne potahy.S potahmi to vyzera ako stara kraksna.V novych autach su materialy na sedadlach dostatocne odolne beznemu pouzivaniu.A ak po x rokoch sedadla nahodou obderies potom ries potahy.
astra st, 1,7 cdti,92 kW

Bobila
Příspěvky: 170
Registrován: 04 led 2012, 14:36

Re: Poťahy Astra J - ST

Příspěvek od Bobila » 20 úno 2012, 13:47

Mal som v predchádzajúcich modeloch - Astra G a Astra H poťahy šité na mieru od istej nemenovanej fy na Slovensku a vyzeralo to super-ako originál čalúnenie. Kto to mal ten mi to isto dosvedčí.

Uživatelský avatar
papak13
Příspěvky: 160
Registrován: 31 pro 2011, 17:18

Re: Poťahy Astra J - ST

Příspěvek od papak13 » 20 úno 2012, 14:49

No ja mam sportove sedacky takze tam by potahy aj keby boli neviem ake dobre vyzerali dost blbo. Moja hackova mala 6 rokov a potahy ani nevedeli a to som vozieval aj malu neter a vseliaku zverbu:)
ASTRICKA J 1.7 CDTI 92 kW SPORT

Uživatelský avatar
marek.sotak
Příspěvky: 37
Registrován: 21 črc 2011, 17:09

Re: Poťahy Astra J - ST

Příspěvek od marek.sotak » 20 úno 2012, 16:54

skuste kliknuť na http://www.autopotahy.sk/ vyzerá to v celku slušne. Je tam aj konfigurator. Kamoš si tam daval šiť a vyzera to fakt suprovo. Ale keďže kvalita zodpoveda cene, nie je to najlacnejšie. Ale zasa na druhej strane nie su to ako poťahy čo predavaju v hypermarketoch pri pokladniach.
Opel Astra J 1.4T Sport

Bobila
Příspěvky: 170
Registrován: 04 led 2012, 14:36

Re: Poťahy Astra J - ST

Příspěvek od Bobila » 20 úno 2012, 18:00

Ja som mal take potahy v 2 autach Opel G a H ako pises z fy MAD, stali okolo 4000Sk ale fakt pevna latka, vydrzali 6 rokov a nikde sa nezosuchali a ani nepresiakli v pripade oblitia vodou. A na pohlad ako calunenie originalne

snalim
Příspěvky: 50
Registrován: 24 led 2012, 20:51

Re: Poťahy Astra J - ST

Příspěvek od snalim » 20 úno 2012, 18:17

marek.sotak píše:skuste kliknuť na http://www.autopotahy.sk/ vyzerá to v celku slušne. Je tam aj konfigurator. Kamoš si tam daval šiť a vyzera to fakt suprovo. Ale keďže kvalita zodpoveda cene, nie je to najlacnejšie. Ale zasa na druhej strane nie su to ako poťahy čo predavaju v hypermarketoch pri pokladniach.
Tiez mam potahy z http://www.autopotahy.sk/. Sice len niekolko tyzdnov, ale zatial spokojnost.
Opel Astra J 1.4T 88 kW

Uživatelský avatar
marek.sotak
Příspěvky: 37
Registrován: 21 črc 2011, 17:09

Re: Poťahy Astra J - ST

Příspěvek od marek.sotak » 20 úno 2012, 18:21

snalim píše:
marek.sotak píše:skuste kliknuť na http://www.autopotahy.sk/ vyzerá to v celku slušne. Je tam aj konfigurator. Kamoš si tam daval šiť a vyzera to fakt suprovo. Ale keďže kvalita zodpoveda cene, nie je to najlacnejšie. Ale zasa na druhej strane nie su to ako poťahy čo predavaju v hypermarketoch pri pokladniach.
Tiez mam potahy z http://www.autopotahy.sk/. Sice len niekolko tyzdnov, ale zatial spokojnost.

a čo ťa stali? ...
Opel Astra J 1.4T Sport

Bobila
Příspěvky: 170
Registrován: 04 led 2012, 14:36

Re: Poťahy Astra J - ST

Příspěvek od Bobila » 20 úno 2012, 18:45

Kolko Ta vysli potahy na Tvoje auto?Sam si si ich montoval?Ak si postupoval pri specifikacii?Myslim co sa tyka airbagov, prip. ak je opierka laktova alebo co sa posudzuje?

snalim
Příspěvky: 50
Registrován: 24 led 2012, 20:51

Re: Poťahy Astra J - ST

Příspěvek od snalim » 20 úno 2012, 19:22

Bobila píše:Kolko Ta vysli potahy na Tvoje auto?Sam si si ich montoval?Ak si postupoval pri specifikacii?Myslim co sa tyka airbagov, prip. ak je opierka laktova alebo co sa posudzuje?
Vysli ma 111 EUR. Je ktomu aj taky vseobecny navod, ale da sa to podla toho urobit. Vsetko je to robene na sposob gumicky a hacika. Hacikov je dost, akurat ja som to prehnal a na jedno sedadlo mi "chybali" a tak som potom daval dve gumicky na jedn hacik, co asi tak aj malo byt. Inak pohoda.
Montoval som to so synovcom, najma zadny sedak nam dal zabrat, lebo akosi nesiel vybrat von, tak sme tam nejako pretahovali tie upinacie gumicky s hacikmi. Este stastie, ze mame obidvaja take tensie ruky :D
Predne sedadla v pohode, nevyberal som ich. Haciky sa zachytia pod sedadlami (bud navzajom o seba, alebo za nejake otvory na spodnej strane prednych sedadiel.
Co sa tyka airbagov, tak tam, kde je airbag je nasita visacka rovnako, ako je na povodnych potahoch, takze je treba nasadit spravny potah na spravne predne sedadlo.
V tom konfiguratore sa ma zakliknut, ze ci mas alebo nemas laktovu opierku, ale nevsimol som si, ze keby som nemal laktovu opierku, tak ze by to bolo usite inak. Ale to je len moj nazor. Na laktovu operku nie je ziadny "potah", len na operky hlavy.
Inak, zadne sklapacie sedacky sa gumickuju na zadnej strane (kde inde :lol: ), co v pripade ich sklopenia a prevazania vacsich nakladov hrozi, ze sa tie gumicky a haciky "odhaknu", cize pri prevoze nakladu pri sklopenych sedackach bude treba na ne polozit nejaku plachtu alebo nieco, co tie uchytky ochrani. Proste po otvoreni kufru je vidiet tu "kreativu" gumiciek a hacikov, ktoru si tam urobite :mrgreen:
Opel Astra J 1.4T 88 kW

Odpovědět