Pokec o čemkoliv jen tak

Odpovědět
Xavier
Příspěvky: 2303
Registrován: 18 čer 2012, 16:00

Re: Pokec o čemkoliv jen tak

Příspěvek od Xavier » 03 zář 2019, 17:53

Pozorny citatel :) je to scala, mal som ale ponuku aj na octaviu. Je to predvadzacka, ma 340km a 3mesiace. A ano siel som. Meral som 1000km na otocku vo stvrtok. Dostal som zlavu 77tis kc plus cennikova cena je v cechach nizsia. Takze style, metaliza, vyhrievane celne sklo , zadne operadlo a dake prkotiny za rozumnu cenu. Astru s led matrixami by som pi zlave 25% nedostal v tej cene. A to ratam i naklady na vsetky papierovacky. Auto je uhradene, nachystaju ho a mozem ist po neho. A postupne vybavujem co treba. Dph, ko, urad dopravy a potom prihlasenie.Ratam, ze tak do max 3tyzdnov bude na znackach.Fakt ma prekvapili tou cenou a tym, ze auto mozem mat teraz. Povodne malo byt v tej cene az koncom roka.
Škoda Scala 1,6 tdi style, 2019
ex: Astra J ST 1,7cdti DTS cosmo 2014
ex: Astra J 1,7cdti DTJ cosmo 2012
ex: Astra G 1,6 16v LPG
ex: S105L

Reklama
 

Xavier
Příspěvky: 2303
Registrován: 18 čer 2012, 16:00

Re: Pokec o čemkoliv jen tak

Příspěvek od Xavier » 03 zář 2019, 17:58

Preto ma to aj prekvapilo a chystam rychlo opla na predaj. Nech neplatim dve auta, poistky, kasko, gapko, atd.
Škoda Scala 1,6 tdi style, 2019
ex: Astra J ST 1,7cdti DTS cosmo 2014
ex: Astra J 1,7cdti DTJ cosmo 2012
ex: Astra G 1,6 16v LPG
ex: S105L

Uživatelský avatar
jack
Příspěvky: 1014
Registrován: 15 pro 2013, 14:12

Re: Pokec o čemkoliv jen tak

Příspěvek od jack » 03 zář 2019, 19:16

Takže za chvíľu budeš VAGinista? :lol: Ako zanietený rybár si si mal kúpiť nejaký tereniak. Prajem veľa kilometrov bez poruch a nehody.
OPEL Astra J 1.6 Notchback - Cosmo

Xavier
Příspěvky: 2303
Registrován: 18 čer 2012, 16:00

Re: Pokec o čemkoliv jen tak

Příspěvek od Xavier » 03 zář 2019, 20:57

Tak, priestor, spotreba a cena rozhodla. Dakujem ;) Ma to krytku motora, aspon taku ako astra :) Tak teren zvladne. Zivit tereniak pri mojom najazde by nebolo jednoduche
Škoda Scala 1,6 tdi style, 2019
ex: Astra J ST 1,7cdti DTS cosmo 2014
ex: Astra J 1,7cdti DTJ cosmo 2012
ex: Astra G 1,6 16v LPG
ex: S105L

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Příspěvky: 1784
Registrován: 26 čer 2010, 13:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o čemkoliv jen tak

Příspěvek od Astra - R@SAG » 04 zář 2019, 08:22

Přeji ti aby jsi byl spokojen a ať slouží dobře ta Škodovka. Ale přesto se na nás zde můžeš chodit dívat a do svého vlákna Astry dávat fotky a zkušenosti ze Scalou :D :D :D , mě určitě to bude také zajímat i ostatní :) :) .
Předešlé vozy: Opel Astra F 1992 - 1.4 8v / Opel Astra G 2006 1.4 16v Twinport
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
http://astra-rasag.maweb.eu - vše o Opel Astra G / H / J / Grandland X + PSA Motory

Xavier
Příspěvky: 2303
Registrován: 18 čer 2012, 16:00

Re: Pokec o čemkoliv jen tak

Příspěvek od Xavier » 04 zář 2019, 09:24

ok. ked bude doma nafotim ju a hodim foto.
Škoda Scala 1,6 tdi style, 2019
ex: Astra J ST 1,7cdti DTS cosmo 2014
ex: Astra J 1,7cdti DTJ cosmo 2012
ex: Astra G 1,6 16v LPG
ex: S105L

azrael
Příspěvky: 247
Registrován: 30 kvě 2016, 19:09
Bydliště: Nitriansky kraj

Re: Pokec o čemkoliv jen tak

Příspěvek od azrael » 04 zář 2019, 09:33

xavier..tak ked si sa uz takto rozhodol, tak nech sa ti dari so skodovkou, ale hadam na OPEL nezanevres ;)
a este nam sem hod fotky tej novej scaly..nech si ju kukneme 8-)
Opel Astra J 1,4T 103kW [9/2010]

MilanS
Příspěvky: 320
Registrován: 15 pro 2012, 20:32
Bydliště: Slovensko - BN/TN

Re: Pokec o čemkoliv jen tak

Příspěvek od MilanS » 05 zář 2019, 22:42

Ahoj, dobrý výber. Tiež by som o nej reálne uvažoval. Ako sa ti pozdáva interiér ? Ako som písal pri debate, keď si hľadal náhradu za Astru, ten interiér bol taký nemastný neslaný.

P.S. veľa šťastných km s novým autom. A určite sem napíš skúsenosti so Scalou. Tiež je to môj jeden z horúcich favoritov do budúcna.
Opel Astra J ST 1,4T 103kw LPG ( A14NET ), 12/2013
Opel Astra H 1.9 CDTi ( Z19DT ), 3/2006
Opel Astra G 1.7 CDTi ( Z17DTL)-ex

Xavier
Příspěvky: 2303
Registrován: 18 čer 2012, 16:00

Re: Pokec o čemkoliv jen tak

Příspěvek od Xavier » 06 zář 2019, 08:35

Dakujem. Este ju nemam doma. Uz je nachystana, vcera mi volali, no idem az v pondelok pre nu, kedze je to kus cesty. takze interier viem posudit iba z toho co som videl v salone a pocas jazdy. Moj dojem z interieru je dobry. Paci sa mi usporiadanie a aj to ako je navrhnuty. Mozno by som ubral dizajnove hrany, ktore su okolo displeja a na palubovke, lebo tam sa bude zachytavat prach. Ved to pozname z nasich astier. co sa spracovania tyka, je to ok. 1. krat ma prekvapili madla dveri. boli na dotyk viac plastove ako v astre, ale pri dalsej obhliadke som to uz neregistroval. co sa mi pacilo je, ze to auto ma z hladiska priestoru logiku. napríklad schranka pred spolujazdcom je uzsia a tak sa da komfortne otvorit aj ked niekto na sedacke sedi. otvara sa pekne medzi kolena a nie na kolena ako v astre. to iste kufor. zhltne viacmenej to co astra kombi. museli sa na mne naramne bavit, ked som obchadzal predajne s kuframi a detskym bicyklom vel. 16ka a skusal, ktore auto co da. scala zvladne velke 4kufre ktore brávame na letnu dovolenku. pridam foto a rozmer kufrov ked bude doma. okrem toho zostalo miesto na boku na dva vaky a za kuframi cca 7-10cm miesta od hrany. to iste nad kuframi. miesto na zadnych sedadlách je bez konkurencie, spracovanie a posed sa mi tiez pacil. s cim som nebol stotozneny a trvalo mi dlhsiu dobu sa cez to prehryzt bol tempomat na packe, hlavne cancel je uplne zle dany. dalej stierace ala S105. A priznam, ze neviem ake ma ostrekovace, ci rozprasovacie, ale ja dost vela striekam na okna a na astre motylikove stierace a rozprasovanie nema chybu. podotknem to rozprasovanie astra k uz tiez nema. tiez som mal obavy ovladania kurenia, kedze je kombinovana s dotykovym displeyom. ale super je, ze auto rezim sa da ovladat bez dotykového displeya a to vyuzivam na 90% i teraz. ked bude doma dam fotky a mozno i prve postrehy s 500km cesty domov. rozhodol som sa, ze sa vyhnem dialnici a pojdem okreskami.
nehnevajte sa kolegovia z ciech, ale ta dialnica co som absolvoval minule na spaitocnej ceste zo zastavkou cez prahu u rodiny bola katastrofa. zabil som viacej casu na tych prerabkach nehovoriac o tom, ze myslim si, ze kultura vodicov je tam horsia. mal som asi 10takych situacii, ze niekto sa vypichol bez smerovky cca 20m predo mnou a musel som v rychlejsom pruhu ostro brzdit. ale fakt to neberte v zlom, len konstatujem, ze radsej sa tomu chcem vyhnut a aj ked pise trasu dlhsiu o skoro hodinu, bude to asi casovo to iste, ako keby som trcal v zápchach a trpol, kedy ma zase kto vyblokuje s autom, ktore este tak nepoznam ako moju astricku.
inak ak mam hodnotit za mna, co som uz pisal. scala podla mna nema konkurenciu v tej kategori co sa tyka priestor, spotreba. astra by bola zaujimava, ak ten kufor s rezervou je taky aspon ako v J astre. ma jednoznacne najnizsiu cenu, ked odhliadnem od tej zlavy co som dostal na scalu. pri beznej zlave by mala fakt oproti scale navrh cenou. i30 co som pozeral ma sklamal najviacej. cakal som lepsi kufor, miesta vzadu suverjne najmenej, pedal plynu z podlahy, neviem kam si dat nohu ked je tempomat zapnuty. okna sa s dialkovym nedaju stiahnut, ze vyvetrat auto kym k nemu prideme, ci na dialku. idu len vytiahnut, co som fakt nepochopil, ze preco uz nedoprogramovali aj opak. a spotreba najvyssia. sam predajca vravel, z eto co uvadzaju na forach a meracoch spotreby je pravda. ze ju ma doma v diesli a mam ratat o 1l viac ako u astry a skodovky. takze zostala jedine neobmedzena zaruka ako benefit a cena tesne za astrou uz s asistentmi a led, ale po mojej zamestaneckej zlave.
tak tolko môjmu k dlhsiemu opisu :)
Škoda Scala 1,6 tdi style, 2019
ex: Astra J ST 1,7cdti DTS cosmo 2014
ex: Astra J 1,7cdti DTJ cosmo 2012
ex: Astra G 1,6 16v LPG
ex: S105L

Uživatelský avatar
blesk
Příspěvky: 1548
Registrován: 05 dub 2015, 21:33
Bydliště: CR/SR

Re: Pokec o čemkoliv jen tak

Příspěvek od blesk » 06 zář 2019, 09:44

Je to teda Scala 1.6TDI a ma SCR? Musis dolievat mocovinu a v i30 asi nemusis, tam je DeNOX takze ma vyssiu spotrebu?
Astra J - ST - Cosmo, AFL, AGR, CDC - 1.4T NET 103kW 2/2011

Odpovědět