Mechanik Ostrava a okolí

Xzar
Příspěvky: 110
Registrován: 12 kvě 2018, 00:11

Re: Mechanik Ostrava a okolí

Příspěvek od Xzar » 04 říj 2019, 13:31

kotek píše:
04 říj 2019, 12:54
Palubní PC mě vyzvalo, abych neprodleně navštívil servis. Žádná kontrolka nesvítila, auto se chovalo standardně, nic méně jsem navštívil nejmenovaný autorizovaný servi na Slezské Ostravě. Diagnostika identifikovala vadnou žhavicí svíčku (najeto cca 80 tis - trochu málo na problém s žhavičem), leč opravu nebylo možno provést, protože nebyla žhavička skladem - něco pro mě nepochopitelného zrovna u tohoto dílu. Tak jsem byl vyzván, ať si auto odvezu, že zakázka zůstane otevřena a až do doby než díl dorazí a následně mi zavolají. Po cca 10 dnech nevolání jsem tedy volal já - "nevíme, musíme se podívat do zboží, zda dorazila, zavoláme". No a protože nikdo opět nevolal, tak jsem se po měsíci rozhodl řešit výměnu jinde a dnes jsem se byl v autorizáku zeptat, jak je to s mou zakázkou - "my jsme na to zapoměli". Tak jsem tedy poděkoval za skvělé služby a odkráčel. Nechci být nějak zaujatý, ale jak je vidět, tak ani po letech se tam nic nemění - tedy kromě cen !!!
A proč nejezdíš do Svinova? Já jsem s ADOPem spokojený. Jednak na Novotného jsem četl dost kritik a jednak jsem tam byl s předními senzory, kdy opravu nacenili na 10k, čidla, kabelový svazek a bůh ví co ješte a ve Svinově si za výměnu předních čidel(obou)+vodicích lišt+práci vzali 5000.
Astra J ST 2015 Cosmo 1.6 CDTI B16DTH 100kW

Reklama
 

Odpovědět