Astra J BiTurbo

Ukažte ostatním svoje Jéčko
Uživatelský avatar
Astracius
Příspěvky: 88
Registrován: 17 dub 2017, 20:47
Bydliště: Trenčín SVK

Re: Astra J BiTurbo

Příspěvek od Astracius » 09 led 2019, 18:31

Určite odporúčam pri 2.0 cdti preventívne výmenu tesnenia olejového čerpadla. Tieto motory tým dosť trpia. Ja som to robil pri zhruba 100tis.km. Keď ti bude v zime vypisovať ,,Nízka hladina oleja vypnite motor,, už bude neskoro ;)
Astra J ST 2.0 CDTi, 201 PS 147kW cosmo, 2014

Reklama
 

Uživatelský avatar
truck123
Příspěvky: 15
Registrován: 09 říj 2018, 13:36
Bydliště: Trebisov SK

Re: Astra J BiTurbo

Příspěvek od truck123 » 09 led 2019, 20:21

:idea: Astracius.. dik za info, Zatial mam iba 76 000km, tak snad este par tisic zvladne, ale ozvalo sa mi nejake hrkanie na volnobehu za studena, spojka zotrvacnik, identifikovali to na prasknutu pruzinu v lamele.

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 15
Registrován: 24 lis 2018, 09:48

Re: Astra J BiTurbo

Příspěvek od Kesi » 11 led 2019, 22:34

Ak by si išiel do KE daj vedieť. Rad sa sa stretnem.
Opel Astra J OPC
Opel Astra H GTC

Uživatelský avatar
truck123
Příspěvky: 15
Registrován: 09 říj 2018, 13:36
Bydliště: Trebisov SK

Re: Astra J BiTurbo

Příspěvek od truck123 » 04 úno 2019, 13:02

Zdravim po case...tesne pred sviatkami v piatok, posledny pracovny den, zacalo na palubaku, problem s perovanim, flexride, co robit, auto potrebujem a jazda sa stala neprijemnou, podvozok stvrdol.
Smer autorizovany servis opel v MI, aj cez hrbu prace co tam mali, ma hned zobrali, diagnostika, lavy predny tlmic, koleso dolu a ,,kocka konektor kde su spolocne kabel od abs..esp..a tlmic, uplne zoxidovane.. zelene. Pracne vsetko rozobrali vycistili, nastriekali rozne chemie. V tom momente pomohlo, no na druhy den, problem znova a este sa k tomu pridalo aj esp.O par dni vsetko zmizlo a uz sa problem do teraz neobjavil, no ked aste problem pretrvaval objednali kabel v hodnote 84eur.
Mimochodom, za horeuvedenu pracu som platil 33eur.
Na dnes som bol objednany na vymenu toho kabla, prisiel som, hovorim im, vsetko funguje, ziadny problem uz nieje, ale ked som si ten kabel objednal co s tym?
Navrhli, ze v tom pripade menit netreba, ze to nevadi, kabel maju a ak bude problem prehodia.
Ale uz ked som v servise, stale sa nieco najde, ostrekovace okna nesli podla mojich predstav, poprosil som nech nastavia, tam je nutny pripravok, inak sa neda, nebol problem, sam veduci, prisiel k autu a pohral sa s nimi k mojej spokojnosti a odporucil mi vymenu stieracov, ano, stierali na figu, isiel do skladu doniesol, k pokladni, cena 32eur, ale hovori pokladnicke, dajte tam zlavu, platil som 22eur a za nastavenie ostrekovacov nic.
Pisem to preto, ze stale sa na tie autorizovane servisy iba nadava, no v mojom pripade musim povedat, velka spokojnost!!! Bol som u nich, ked som mal omegu..insigniu s nejednym problem a stale to vyriesili a netahali zo mna peniaze, dostal som aj kamen do predneho skla v zornom poli, ale tiez mi radia zalepit, hoci ja som bol nakloneny vymene, mohli menit zarobit..
Nie, nepracujem v opli a ani nikto z rodiny, ale obcas treba povedat ostatnym aj o kladnych veciach, nie len nadavat..musim zaklopat...

Uživatelský avatar
jack
Příspěvky: 1014
Registrován: 15 pro 2013, 14:12

Re: Astra J BiTurbo

Příspěvek od jack » 04 úno 2019, 13:19

Musím len súhlasiť - tiež chodím do tohoto servisu a môžem len potvrdiť - korektný a seriózny prístup a konanie či už pracovníkov servisu alebo predajne. Palec hore :!:
OPEL Astra J 1.6 Notchback - Cosmo

azrael
Příspěvky: 247
Registrován: 30 kvě 2016, 19:09
Bydliště: Nitriansky kraj

Re: Astra J BiTurbo

Příspěvek od azrael » 04 úno 2019, 13:22

tak ano..najde sa, smutne je ze je ich velmi malo..
a je to len o ludoch, nie o znacke/servise :roll:
Opel Astra J 1,4T 103kW [9/2010]

bullb
Příspěvky: 18
Registrován: 23 kvě 2014, 13:40

Re: Astra J BiTurbo

Příspěvek od bullb » 05 úno 2019, 09:12

Pripájam sa tiež k predchádzajúcim príspevkom.
Za 10 rokov 3 rôzne autá. Samozrejme Opel. Predaj a servis - maximálna spokojnosť. Naozaj je to v ľuďoch.

Odpovědět