Android rádio zobrazenie teploty

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
tony282
Příspěvky: 2
Registrován: 17 kvě 2018, 20:24

Android rádio zobrazenie teploty

Příspěvek od tony282 » 17 kvě 2018, 21:21

Dobrý deň všetkým
Kúpil som do mojej astry j (r.v 2016) androidove radio. Všetko funguje ako má aš na jednu vec a to je zobrazenie vonkajšej teploty..Momentálne som bez informacie o vonkajšej teplote..Palubný pc túto informaciu nezobrazuje..a v menu android rádia som nenasiel nič čím by som to dokázal zobrazenie vonkajšej teploty aktivovať. :cry: Chcel by som sa spýtať či niekto kto má android rádio neriešil takýto problém.

Reklama
 

Uživatelský avatar
jack
Příspěvky: 1014
Registrován: 15 pro 2013, 14:12

Re: Android rádio zobrazenie teploty

Příspěvek od jack » 18 kvě 2018, 07:26

A skúšal si "Hľadať"? Hneď v téme pod tvojou (posledný príspevok) http://www.astra-j.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=100 sa "niečo spomína", skús si ju prelistovať, či sa niečo nedozvieš: http://www.astra-j.cz/viewtopic.php?f=12&t=1183.
OPEL Astra J 1.6 Notchback - Cosmo

tony282
Příspěvky: 2
Registrován: 17 kvě 2018, 20:24

Re: Android rádio zobrazenie teploty

Příspěvek od tony282 » 18 kvě 2018, 10:24

jasné toto všetko mám prečítané..nič čo by mi pomohlo som tam nenašiel..can bus mam v androide nastavený dobre lebo dokážem robiť nastavenia auta čo sa týka okien,svetiel,centralu cez menu radia...dokonca tu vonkajšiu teplotu vidim aj vo výpise z riadiacej jednotky medzi údajmi ako je stav batérie otacky motora,kilometre...čiže radio ju čita..len proste ju nezobrazuje na základnej obrazovke vedla hodín..ja si osobne myslim že je problém vo verzií androidu lebo na youtube su videa kde ta teplota je normalne zobrazovaná...potreboval by som keby mi to ktosi potvrdil 8-)

tuomas
Příspěvky: 32
Registrován: 12 bře 2016, 17:06

Re: Android rádio zobrazenie teploty

Příspěvek od tuomas » 04 črc 2018, 13:30

tony282
Asi to bude problém verze droida co máš, pohledat např. Na XDA fóru jestli není pro to tvé novější ROM a prostě si nahrát novější android. Nebo najít apku která tu informaci vytáhne na displej, jiná šance asi není...

Odpovědět