Stránka 1 z 1

problém se startováním

Napsal: úte 30. črc 2019 9:21:08
od truhlýk1
Ahoj,
chci se zeptat, jelikož od doby, kdy jsem zkoušel centrálním klíčem otevřít a zavřít okná, vyskytl se problém se startem ... Teď již vím, že pro funkci stahování a vytahování oken je nutné mít všechny čtyři okna v elektrice, ale jak píšu na začátku, od té doby pak není možné normálne startovat. Auto je Astra SportTourer 1.7 CDTI (81kW), baterka bude mít v září 4 roky (je originál GM).
Nesetkal se někdo s podobným problémem? Baterii jsem měřil Voltmetrem jak před startem, tak při a počas běhu motoru. (v případě nutnosti musím startovat přes kábel) :ugeek:
Děkuji za každý názor....

Re: problém se startováním

Napsal: úte 30. črc 2019 11:26:30
od gotha
Sťahovanie okien na diaľkové funguje aj vtedy, ak máš len predné okná v elektrike. (samozrejme, že potom sa zadné na kľuku nestiahnu samé na diaľku).
Ja to tak používam bežne a funguje to.
Moja batéria vydržala origoš 5 rokov.

Re: problém se startováním

Napsal: úte 30. črc 2019 13:06:01
od truhlýk1
ahoj a ďakujem za správu, žial mne to nefunguje a mám obavy, či týmto manévrom som nepoškodil imobilizér, prípadne niečo iné. Ak sa dostanem k zátěžovému testu baterky, bude to asi jasné.
díky,
:)

Re: problém se startováním

Napsal: čtv 08. srp 2019 17:03:47
od blesk
Si to skusal, az si vybil baterku. Imobiz. sa pouziva iba k nastartovaniu, takze stahovanim okien ho neznicis a bez neho by si nenastartoval ani s kablom.