svietenie

Od klimatizace až po xenony
Uživatelský avatar
jozkos
Příspěvky: 93
Registrován: 09 čer 2013, 14:15

svietenie

Příspěvek od jozkos » 04 srp 2013, 11:49

Hladal som ale nenašiel som to tu : ludia ked vypnem automaticke svatla potocenim tym kolečkom dolava tak po znovu nastartovani mam zasa automaticke svetla , da sa to vypnut ?? lebo niekedy mi nezmyselene prepina z led na stretavačky a kedze jazdim skoro stale cez den chcem dat iba LED a po znovu nastartovani mam zasa auto už ma to unavuje

potom som ešte chcel, že či sa daju uplnbe vypnut svetla , teda aby nesvietilo nič ani led ani nic dik

Reklama
 

Palic
Příspěvky: 136
Registrován: 05 úno 2012, 21:54

Re: svietenie

Příspěvek od Palic » 04 srp 2013, 21:45

vypnout se to jednoduse neda (v menu neni moznost nastaveni), denni sviceni vs potkavacky jsou rizene cidlem u zrcatka...

jen bych ti asi mel rict ze kdyz vypnes automaticke sviceni tak uz nemas denni sviceni ale jen obrysovky, na to pozor !!!... ledky jako obrysovky sviti podstatne mene !!!

Uživatelský avatar
jozkos
Příspěvky: 93
Registrován: 09 čer 2013, 14:15

Re: svietenie

Příspěvek od jozkos » 04 srp 2013, 21:53

aha tak dik to ma nenapadlo, nedaju sa vobec vypnut svetla to je divne..

Palic
Příspěvky: 136
Registrován: 05 úno 2012, 21:54

Re: svietenie

Příspěvek od Palic » 07 srp 2013, 21:41

asi jsem to napsal trochu zmatecne, mas jen tyto moznosti

- automaticke sviceni ktere se nastavi po kazdem nastartovani
- po te muzes svetla uplne vypnout otocenim prepinace svetel doleva (je tam pruzina a pak se prepinac vrati zpet).... opetovnym otocenim doleva zase automaticke sviceni zapnes
- otocenim prepinace svetel doprava o jednu se zapnou obrysovky, zadni osvetleni, a osvetleni spz
- dalsi otoceni prepinace doprava (z nulove polohy o dve) rozsvitis navic tlumena svetla

takze uplne vypnout svetla jdou :)

Uživatelský avatar
jozkos
Příspěvky: 93
Registrován: 09 čer 2013, 14:15

Re: svietenie

Příspěvek od jozkos » 08 srp 2013, 20:30

tak dnes som si po poskušal.

ked som vypol autom.svietenie otocenim dolava (pruzinka ho vratila spat) vypli sa autom svetla a ostalo denne svietenie, ale nie ako si pisal len slabo svietiace ale normalne denne svietenie ked som potom prepol spet na auto.rozsvietili sa aj stretavacky (bolo okolo 19:30) a ked som dal obrysove tak vtedy svietily slabo, ked som dal speet na vypnute automaticke svetla zas sa silno rozsvietili led svetla

ale uplne vypnut svetla všetky sa mi nepodarilo vobec to mi vadi a este mi vadi že sa nedaju nastavit vypnute auto svetla aj ked sa nastartuije

Palic
Příspěvky: 136
Registrován: 05 úno 2012, 21:54

Re: svietenie

Příspěvek od Palic » 10 srp 2013, 20:28

ted testovano, me svetla vypnout jdou, motor nastartovany a nesviti nic (kdyz pisu nic tak nic, ani ledky v prednich svetlech :))..... vypnu pootocenim doleva.... mam xenony a model rok 2011, ze by soudruzi z NDR udelali zmenu???

Uživatelský avatar
jozkos
Příspěvky: 93
Registrován: 09 čer 2013, 14:15

Re: svietenie

Příspěvek od jozkos » 10 srp 2013, 20:34

Ked pootocim dolava napise vypnute automatickésvetla a ostanu mi svietit led... Kee ešte raz zapnute automatické svetla.Mam led plus halogen rok 2013

Palic
Příspěvky: 136
Registrován: 05 úno 2012, 21:54

Re: svietenie

Příspěvek od Palic » 13 srp 2013, 20:18

2 jozkos: tak to bude asi tak jak pises, pripada mi to jako u denniho sviceni pro skandinavii ktere se dalo domontovat do astry G, vectry B, omegy B a C, zafiry A atd... (rele K59) tam jakmile jsi otocil klickem tak se rozsvitily obrysovky a nedali se vypnout...... mozna ze to pojali stejne :)...

Uživatelský avatar
jozkos
Příspěvky: 93
Registrován: 09 čer 2013, 14:15

Re: svietenie

Příspěvek od jozkos » 14 srp 2013, 19:57

ludia kedze mam LED + halogen a ked mi svietia stretavačky tak sa mi nepači ten žlty kontrast a lEd biele chcel by som dat do stretavaciek co najviac podobne svetlo tomu LED , poradte mi ake mam dat žiarovky??

ani nvm ake tam idu H4 či 7 ??

radte dik :D


Odpovědět